Kasa fanlarının ışıkları yanmıyor

En son sadece kırmızı renkte yaniyordu degistirdigimde otomatik kırmızı oluyordu şimdi hiç yanmamaya başladı ama çalışıyor fanlar. Ne yapmaliyim?

Şimdi yanmaya başladı kasayı açtım biraz tozları aldım bir de anakarta bağlı herhalde kabloları kontrol ettim şimdi yanmaya başladı ama yine kırmızıya atıp duruyor sürekli neden anlayamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çipi tamir etmen mümkün değil kurcalama hep bozarsın.
Tamam teşekkürler hocam

Tamam teşekkürler hocam.

Hocam buradaki anakartta LED yazan yer yanmıyor bilgisayari açıyorum kırmızı beyaz oluyor sonra direk yanmıyor buradaki LED yazan yer.

Tamam teşekkürler hocam

Hocam buradaki anakartta LED yazan yer yanmıyor bilgisayari açıyorum kırmızı beyaz oluyor sonra direk yanmıyor buradaki LED yazan yer.
Kapattigimda da bir anlığına fanların ışığı yanıyor sonra yine gidiyor

Tamam teşekkürler hocam

Kapattigimda da bir anlığına fanların ışığı yanıyor sonra yine gidiyor
Artık hiç yanmıyor vatandan almıştım sanırım vatana götüreceğim

Tamam teşekkürler hocam.

Kapattigimda da bir anlığına fanların ışığı yanıyor sonra yine gidiyor.

Artık hiç yanmıyor vatandan almıştım sanırım vatana götüreceğim.

Neden 200 kişiden sadece 1'i yardimci oldu hiç başka fikri olan yok mu?

Tamam teşekkürler hocam.

Kapattigimda da bir anlığına fanların ışığı yanıyor sonra yine gidiyor.

Artık hiç yanmıyor vatandan almıştım sanırım vatana götüreceğim.

Neden 200 kişiden sadece 1'i yardimci oldu hiç başka fikri olan yok mu?

@Setsuna Yuki hocam yardımcı olabilme şansınız var mı?

Dosya Ekleri

• 17003830569915035698344218048335.jpg
    17003830569915035698344218048335.jpg
    221,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Kontrolcu anakarta bagli sanirim, yazilim uzerinden degistirmeyi dene.

Yazılım olmuyor Dragon Center denedim girdim gozukmuyor mystigh light bir sürü video izleme rağmen bir de MSI Center var o da kurulmuyor sürekli şeye atiyor kabul et diyorum yeniden başlat diyor surekli oyle.

Yazılım olmuyor Dragon Center denedim girdim gozukmuyor mystigh light bir sürü video izleme rağmen bir de MSI Center var o da kurulmuyor sürekli şeye atiyor kabul et diyorum yeniden başlat diyor surekli oyle.

Yazılımların hiçbirini maalesef kuramadım ikisi de bozuk en az bir saat uğraştım su Dragon Center üzerinde ve MSI Center üzerinde.

sanırım anakartım mhystic light desteklemiyor b660m e mi neydi göremedim desteklediğini

Hocam şimdi araştırdım kasa myhsitc light yazılışını unuttum KB destekliyor kasam MAG 112r ama anakartım desteklemiyor yazılım programlarını sanırım kafam karıştı ne yapmam lazım bu konuda bilgili gibisiniz.

Son düzenleme:
Cam şimdi araştırdım kasa myhsitc light yazılışını unuttum KB destekliyor kasam MAG 112r ama anakartım desteklemiyor yazılım programlarını sanırım kafam karıştı ne yapmam lazım bu konuda?
Anladim, kontrolcunun kasadaki bastigin dugme ile olan baglantisini kontrol ettin mi?

Anladim, kontrolcunun kasadaki bastigin dugme ile olan baglantisini kontrol ettin mi?

Hocam sanırım bu RGB ışıkların bağlandığı yer bilgisayari kapattigimda kapanırken saniyelik kırmızı oluyor fanlar ama geri kapaniyor saniyesinde ve attığım resimde LED yazan şey çok kolaylıkla cikiyor ve tak çıkar yaptığımda bir şey değişmiyor.

Hocam sanırım bu RGB ışıkların bağlandığı yer bilgisayari kapattigimda kapanırken saniyelik kırmızı oluyor fanlar ama geri kapaniyor saniyesinde ve attığım resimde LED yazan şey çok kolaylıkla cikiyor ve tak çıkar yaptığımda bir şey değişmiyor.

@Setsuna Yuki hocam RPG ışıklarının yanmaması sizce problem yaratır mı çünkü bilgisayarı teknik servise vermek istemiyorum Online kursum başlayacak 1-2 ay veremem böyle kalsa sıkıntı olur mu renk benim için önemli değil zaten olmicaksa sonuçta fanlar çalışıyor uğraşmayacağım çünkü kendimde çözemiyeceğim büyük ihtimalle.

Dosya Ekleri

• 17004279313395777606081218860932.jpg
    17004279313395777606081218860932.jpg
    241,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı