Kasa fotoğraflarınızı atın

Hocam şu şekilde yaptığım bir köşe de var. Atıyorum linkleri.
Link 1
Link 2
Link 3
Burdan aldıklarım da var
20220613_175310.jpg
Arka taraftaki duvar kağıdının linkini banada atar mısın?
.

1655813242428.png

1655813283216.png

1655813300940.png

Önemli olan dışı değil içi.Bu arada kablolar çok etrafta biliyorum fakat kasa sağolsun toplanmıyor.Benim için çokta sıkıntı değil ama zaten kapak kapalı oluyor.Ekran kartının jelatinlerini sökmeye de kıyamıyorum.

Hocam ben anlatayım fotoğraf atamıyorum siz anlamaya çalışın: (Laptop)
Klavyede 5, W, FN, FN tuşları yok. CD bölümünün sağ tarafı kapağı açıp kapatınca açılıyor, içi gözüküyor. Alt kapak yok HDD RAM'e istediğiniz zaman selam verebiliyosunuz. Köşesi darbeli. Belalı. 8 yıllık tek değişeni RAM. HDD bazen size müzik imkanı sunabiliyor.

Hocam darbuka çalan HDD nasip olur mu be 😀

E0014036-FFE1-43C7-AD0C-1E805BFF98CC.jpeg

Şu an kullandığım sistem olmasa da geçmişte bir serveri bilgisayar olarak kullandım. Ses kartı bile yok :D

Ve güzel bir hikayesi var, bu cihazı ben yeni bilgisayar aldıktan sonra kaldırmıştım ve seneler sonra merak edip yerinden çıkarayım derken kafama düşmüştü. 14.8 kilogramlık ağırlığıyla kafa tasım dağılacaktı.

Hocam darbuka çalan HDD nasip olur mu be 😀

Eki Görüntüle 1426828

Şu an kullandığım sistem olmasa da geçmişte bir serveri bilgisayar olarak kullandım. Ses kartı bile yok :D

Ve güzel bir hikayesi var, bu cihazı ben yeni bilgisayar aldıktan sonra kaldırmıştım ve seneler sonra merak edip yerinden çıkarayım derken kafama düşmüştü. 14.8 kilogramlık ağırlığıyla kafa tasım dağılacaktı.

Aman dikkat edin hocam birşeyiniz yoktur inşallah.

Geri
Yukarı