Kasa içi hava akışı nasıl olmalı?

Bu önemli değil. Kaç derecede çalışıyor?

Peki ön taraf açık mı? Düz cam mı?
Mesh panel var önde açık 3 tane fan var. Fulmark testi yaptım bakabilirsin. Sonuçlar nasıl sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-05-26 071939.png
    Screenshot 2024-05-26 071939.png
    158,2 KB · Görüntüleme: 8
Ben sentetik test uygulamadığım için sayıları yorumlayamam. Fakat şunu söyleyebilirim sıcaklıklar çok çok iyi.

Ben sentetik test uygulamadığım için sayıları yorumlayamam. Fakat şunu söyleyebilirim sıcaklıklar çok çok iyi.

Sıcaklık değerleri bunlar. Umarım renderda başım ağırmaz. Fanları ucuz diye almıştım. Biraz ses yapıyorlar ileride adreslenebilir fanlarla değiştiririm belki. O zaman boşta iken fanları kapatırım belki.

Dosya Ekleri

• MSI Center.png
    MSI Center.png
    29 KB · Görüntüleme: 4
Sıcaklık değerleri bunlar. Umarım renderda başım ağırmaz. Fanları ucuz diye almıştım. Biraz ses yapıyorlar ileride adreslenebilir fanlarla değiştiririm belki. O zaman boşta iken fanları kapatırım belki.

Kapatmanıza gerek yok. Sessiz soğutucular ve/veya fanlar fazlasıyla yeterli olur.
%90'da bile duyulmuyor kullandığım 360mm.
İşlemciniz nedir, kullandığınız soğutucu nedir?

Kapatmanıza gerek yok. Sessiz soğutucular ve/veya fanlar fazlasıyla yeterli olur.
%90'da bile duyulmuyor kullandığım 360mm.
İşlemciniz nedir, kullandığınız soğutucu nedir?

AMD Ryzen 7 5700X işlemci soğutucu SilverStone PF240 240mm. Şimdilik iş görüyor zaten yeni topladım 64 GB rem var. 5 bin serisi ekran kartlarını bekliyorum. Render alırken kullandığım program Cuda kullanıyor. O zaman rahat ederim.

AMD Ryzen 7 5700X işlemci soğutucu SilverStone PF240 240mm. Şimdilik iş görüyor zaten yeni topladım 64 GB rem var. 5 bin serisi ekran kartlarını bekliyorum. Render alırken kullandığım program Cuda kullanıyor. O zaman rahat ederim.

Ekran kartınız soğuyor FurMark'a göre. Bu yüzden sorun yok. 5700X için de PF240 güzel tercih, üzmez. Sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı