Kasa İçin 200 TL Fan Önerisi

Thermaltake riing fan'ın CFM değeri 53, Xilence fan'ın CFM değeri 68, Thermaltake thunderblade fanların CFM değeri 70.2, Aigo fanların CFM değeri ise 33. Bu CFM değerleri ile seçtiğiniz fanın CFM değerini karşılaştırın hava sirkülasyonu fanda en önemli faktördür. Eğer 10'un altındaysa hiç olmasın daha iyi diyebilirim en az 30 olmalı bence
20-55 CFM arası darkın fanları

Akasa Viper 12CM S-Flow Kesinlikle tavsiye ederim, kendim 2 tane aldım ve kullanıyorum. Anakartınızda 4 pin desteği olmasına dikkat edin, yoksa fanlar sürekli son hız çalışarak hem ömürlerini çabuk bitirirler hemde inanılmaz gürültü yaparlar. 83 CFM hava akışı sunuyor ki piyasada hemen hemen en yüksek değerlerden biri.

Akasa Viper 12CM S-Flow Kesinlikle tavsiye ederim, kendim 2 tane aldım ve kullanıyorum. Anakartınızda 4 pin desteği olmasına dikkat edin, yoksa fanlar sürekli son hız çalışarak hem ömürlerini çabuk bitirirler hemde inanılmaz gürültü yaparlar. 83 CFM hava akışı sunuyor ki piyasada hemen hemen en yüksek değerlerden biri.
Peki fanların hızını nasıl ayarlıyoruz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı