Kasa kablo düzeni nasıl iyileştirilir?

Makaleler
21
Güç kaynağını tam modüler yaptığım halde hala kablo sorunu yaşıyorum, en sonunda kasayı söküp camdan atasım geldi artık. Elimden geleni yaptım fakat daha geliştirebileceğim bir şeyler var mı?

WhatsApp Görsel 2023-04-08 saat 17.22.36.jpg

WhatsApp Görsel 2023-04-08 saat 18.04.28.jpg

WhatsApp Görsel 2023-04-08 saat 23.32.12.jpg

CPU kablosu maalesef birkaç mm kısa geldiği için dolaştıramadım onu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını tam modüler yaptığım halde hala kablo sorunu yaşıyorum, en sonunda kasayı söküp camdan atasım geldi artık. Elimden geleni yaptım fakat daha geliştirebileceğim bir şeyler var mı?

Eki Görüntüle 1732923

Eki Görüntüle 1732924

Eki Görüntüle 1732925

O kasada pek mümkün değil gibi alt taraftaki PSU kısmının üstü kapalı olsa arka plaka tarafından kablolar kelepçe yardımıyla bütünleştirilir PSU kabloları kalabalık durmaz ama PSU'nun üstünde kapak yok.

Eki Görüntüle 1732923

Eki Görüntüle 1732924

Eki Görüntüle 1732925

Kablolar beyaz olduğu için biraz da ondan çok dikkat ediyor hocam. Keşke siyah olsaydı.

Değiştire değiştire yeni sistem topladım birkaç upgrade olacaktı sözde. PSU tarafında kapak olsa bayağı bir gizlenirmiş kablolar aslında.

Kasa öneriniz var mı peki fiyatı fazla uçmayan? Mümkünse fanları RGB olsun ve normal ATX olsun mATX yerine.

Son düzenleme:
Değiştire değiştire yeni sistem topladım birkaç upgrade olacaktı sözde. PSU tarafında kapak olsa bayağı bir gizlenirmiş kablolar aslında.

Kasa öneriniz var mı peki fiyatı fazla uçmayan? Mümkünse fanları RGB olsun ve normal ATX olsun mATX yerine.

Kasa öneriniz var mı peki fiyatı fazla uçmayan? Mümkünse fanları RGB olsun ve normal ATX olsun mATX yerine
Tabii tabii. Zaten globalde en çok yapılan modlamalardan bir tanesi o.

Bütçe nedir?

Geri
Yukarı