Kasa masanın üstüne koyulmalı mı?

timurgiraiashina

Centipat
Arkadaşlar kasayı masanın üstüne konumlandırmak istiyorum masanın üstünde yeterince yer var ama masa çöker mi çökmez mi bunu bilmiyorum. Sizce kasayı masanın üstüne koyabilir miyim? Bu masayı 2009 yılında aldık görüşlerinizi merak ediyorum masanın sağlamlığı konusunda endişeliyiz, önerilerinizi bekliyorum.

20220611_101220~2.jpg

20220611_101409.jpg

Eki Görüntüle 1415817

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tarafa koyarsan hiçbir şey olmaz kafa rahat olsun. Yaşa gelirsek sunta mı MDF mi önemli olan bu sunta eskiyor ama MDF çok daha uzun ömürlü benim ki 2005'ten beri benimle. Yalnız yukarı koyarsan masanın fiziği gereği pek şık durmaz.

Sağ tarafa koyarsan hiçbir şey olmaz kafa rahat olsun. Yaşa gelirsek sunta mı mdf mi önemli olan bu sunta eskiyor ama mdf çok daha uzun ömürlü benimki 2005'ten beri benimle. Yalnız yukarı koyarsan masanın fiziği gereği pek şık durmaz.

Masa suntaymış. Sanırım monitörün sağ tarafına koyamam oyuncu masası tavsiyeniz varsa iletebilir misiniz şu anki konumunda bilgisayarın önden ve arkadan hava giriş çıkışları RGB fanları var kasanın yandan temper camlı olduğu için hava almama gibi bir durumu olabilir mi? Kasa Gamepower mesh kasa.

Arka taraftaki hava çıkışı duvara yakın olmamalı.
Onun dışında sorun yok. Masanın sağlamlığını ise bir resimden anlayamayız, kendiniz test etmelisiniz.
Not: Kasa yere yakın olduğu sürece içine daha fazla toz çeker, bu da kasayı daha sık temizlemenizi gerektirir.

Geri
Yukarı