Kasa modlamak zor mudur?

Gideon

Kilopat
Daha fazla  
Ön paneli mesh olmayan bir kasa alıp ön panelini mesh yapabilir miyiz? Yapabilirsek de zor olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etiket için teşekkürler :)

Modlamanın nasıl bir şey olduğunu anlamak için imzamdaki kasa modlama konuma bakabilirsin.

Kasa modlamak zor mudur sorusu kişiden kişiye değişiyor bana sorarsanız. Hangi aleti nerede kullanacağın, alet kullanma becerin, daha önceki tecrübelerin gibi uzar gider. Ve ilk defa büyük bir kasa modlama işlemi yapıyorsan bayağı zorlanacaksın haberin olsun. Ancak zorlanacaksın demek yapamazsın demek değil.
Sadece eğer yapacaksan önce iyi düşün, iyi planla, sabırlı, sakin ol ve yavaş yavaş yap. Çünkü kasayı modlarken yaptığın bir yanlış iş kasayı mahvedebilir. Her şeyi düzgünce hesaplayıp hesaba katmaya çalış. Ancak şunu da unutma her ne kadar her şeyi hesaba katmaya çalışsan da karşına hiç beklemediğin türden engeller çıkabiliyor. "Yahu bu da mı vardı?" dedirtebiliyor.

Bunları belirttikten sonra, kendine güveniyorsan, daha önce bu tür bir işte tecrüben varsa, gereken aletleri verimli bir şekilde kullanabiliyorsan bence herhangi bir zorluk çekmezsin.

Elbette ben büyük çaplı bir modlamadan bahsediyorum. Tam olarak aklında ne olduğunu söylersen yardımcı olabilirim belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı