Çözüldü Kasa ön kapağı açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler bilgisayarımı temizlemeye karar verdim fakat ön kapağını bir türlü açamıyorum aslında bütün gücümü vermiyorum kıralacak diye korkuyorum alt tarafında tutup açmak lazım ama türlü yapamadım.

7B728EA7-B73D-4C61-9C66-4F3613EF8940.jpeg
B9DFB636-E75E-4DDB-89F8-BD2EC9F9EF39.jpeg
D9C12903-88B3-4953-9B88-8D2E79363A4E.jpeg

Çözüm
Kuralları olan bir forum. Uymak gerekiyor. Oturup ezberlemek zorunda değilsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki Türkçeyi doğru kullandığınız sürece ve hakaret, küfür, argo kullanmadığınız sürece kolay kolay ceza almazsınız. Ufak tefek hataları gözardı edebiliyorlar. Hepimiz bu yoldan geçtik sıkıntı edilecek durum değil.

Sorununuza gelince kasanın yan kapaklarını çıkarın, ön panelin kasanın metal kısmı ile birleştiği bölümde plastik çentikler veya vida mutlaka vardır. Onları kırmayacak şekilde esneterek ön paneli sökebilirsiniz.
Öncelikle sorunumla ilgilendiğin için teşekkür ederim fakat şuan bilgisayara ne yazıki bakamıyorum 1 saate evde olursam bakıcağım olumlu yada olumsuz dönüş yapıcam.
Burda pek ilgili kimse yok. Anca insanlara ceza vermekle meşguller.
Bana ilgim olmayan konudan bildirim geliyor bunu dile getiriyorum, ona bile ceza veriliyor.
Artık gerisini sen düşün!
Banada öyle ne yazsam ceza yazıyorlar.
Sonra kurallar yazan bi sayfaya yönlendiriyorlar ne yapayım oturup tek tel ezberliyim mi. 😀

Banada öyle ne yazsam ceza yazıyorlar.
Sonra kurallar yazan bi sayfaya yönlendiriyorlar ne yapayım oturup tek tel ezberliyim mi. 😀
Kuralları olan bir forum. Uymak gerekiyor. Oturup ezberlemek zorunda değilsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki Türkçeyi doğru kullandığınız sürece ve hakaret, küfür, argo kullanmadığınız sürece kolay kolay ceza almazsınız. Ufak tefek hataları gözardı edebiliyorlar. Hepimiz bu yoldan geçtik sıkıntı edilecek durum değil.

Sorununuza gelince kasanın yan kapaklarını çıkarın, ön panelin kasanın metal kısmı ile birleştiği bölümde plastik çentikler veya vida mutlaka vardır. Onları kırmayacak şekilde esneterek ön paneli sökebilirsiniz.

Öncelikle sorunumla ilgilendiğin için teşekkür ederim fakat şuan bilgisayara ne yazıki bakamıyorum 1 saate evde olursam bakıcağım olumlu yada olumsuz dönüş yapıcam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı