Kasa ön panel bağlantılarını nasıl yaparım?

Alperen Erbay

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Bilgisayarımı bu rehbere bakarak topladım. Ekran kartını henüz takmadım. Kablolarla ilgili bir kaç sorunum var. Bilgisayarı ateşlemeden önce herhangi bir sorun olup olmadığını göstermek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk olarak elimde bi kablo var bunu nereye takacağımı bilmiyorum.

Elimde bu var ama nereye takacağımı bilmiyorum. HD AUDIO ile birleşik. Kasanın Ön panelinden geliyor.

z356.jpg

bu81v.jpg

Burasıda anakartın altı. HD AUDIO ile yapışık olan bu AC'97 yi nereye takacağım?

Bir de bunları nereye takacağım? Hepsi FAN A1 A2 A3 FAN B1 B2 B3 şeklinde.

1miub.jpg

Bunlarda anakartın son hali herhangi bir sorun var mı acaba?

v9t9.jpg

0dt2y.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
AC 97 HD Audio'nun eski hali gibi bir şey. Yani HD Audio varken AC 97'yi takma. FAN a1 a2 a3 ile ilgili bir şey bilmiyorum ama aldığın fanların hızı ayarlayabileceğin portlar olabilir. Anakartın son hali düzgün gözüküyor.

Son düzenleme:
Ekran kartını taktım ama tam oturdu mu emin olamıyorum. Resimde oturmamış görünüyor ama zorluyorum daha da girmiyor. Sağ taraftan çıt sesi geldi ama sol tarafı oturmadı gibi.

0dt2y.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Altındaki pcı e'ye taktım oda 16x üzerinde 16_2 yazıyor. Buna tam oturdu sanırım. Diğerine uyguladığım gücün yarısını uyguladım. Performansta sorun yaratır mı?

mo0g.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı