Kasa Seçimi

• Konuyu başlatan İqMan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
İ

İqMan

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben yazın başlamasıyla yeni bir pc toplamak isitoyrum. Açıkcası ilk kasayı aldıktan sonra parçaları almayı düşünüyorum. Burda daha önceden konu açtım yardım eden çoğu kişiye teşekkür ederim, özellike Mevsres. 1 hafta sonra doğum günüm o yüzden kasa aldırmayı düşünüyorum. Yorumlarınız nelerdir.

Öncelikle benim istediğim kasa AeroCool Strike-X ST, 80+ Gold 1100W, 3 Fan Kontrolcülü, 21 Fan YuvalıDock Station Full Tower Kasa | n11.com bazı arkadaşlar pek güzel şeyler yazmadı önerileriniz nedir

2. olarak bu Dark Monster 80+ Gold 1100W 2x 20cm Fan, 1 x 14Cm Fan, USB 3.0, 4 Kanal Fan Kontrolcü Full Tower ATX | n11.com pek yorum bulamadım

3. olarak bu açıkcası biraz pahalı ama ben almayacağım için sıkıntı yok sizin önerileriniz nelerdir? VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - COSMOS II PURE BLACK ALUMINYUM FULL TOWER KASA - Bilgisayar Kasas

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı