Kasa sitelerinden bedavaya skin kazanmak mümkün mü?

Ahmet1203

Picopat
CS:GO oyunun kasa sitelerinde günlük olarak bedavaya kasa açabiliyorsunuz fakat olur da bu bedava kasadan skin kazanırsak, bedavaya hesabımıza aktaramıyor muyuz?

Hocam onun yerine Pvpro denen bir site var burda vs atarak puan kasıyorsunuz ve bu puanlarla kasa açıyorsunuz ben bunu tavsiye ederim scam derdi yok.

Askins diye bir siteden bahsediyorsunuz sanırım. İsmi tam Askins değil anladınız siz.
Eskiden çekilebiliyordu ve ben 2-3€ falan skin kazandım oradan. Hesabıma da çektim. Bugünlerde girip açıyorum ama withdraw istediğimde göndermiyor site.
O da sitelerin yeni açıldığında reklam yapması için yapılmış bir şey. Çoğu site bedava skin veriyoruz diyor 1-2 ay sonra vermiyor skinleri.

Kimse babasının hayrına skin dağıtmaz yani.

CS:GO oyunun kasa sitelerinde günlük olarak bedavaya kasa açabiliyorsunuz fakat olur da bu bedava kasadan skin kazanırsak, bedavaya hesabımıza aktaramıyor muyuz?
Genelde minimum 5 dolar yatırmadan kazandıklarını hesabına aktaramıyorsunuz. Deposit istemeyen sitelere de dikkat edin çoğu scam.

Karşıma bir site reklamı çıktı ve tıkladım, bana anında başlanğıç parası verdi (5 dolar galiba). O parayla bunları çıkardım:

1605101477985.png

Ama itemleri çekemiyorum, 10 dolar deposit istiyor. Site bilerek bana 5 dolar verip o parayı 100 kat katlamamı sağladı. Sizin karşınıza böyle site gelirse anında siteden çıkın. Böyleleri dolandırıcı oluyor hep.

Dosya Ekleri

• 1605101428886.png
    1605101428886.png
    134,3 KB · Görüntüleme: 56
Karşıma bir site reklamı çıktı ve tıkladım, bana anında başlanğıç parası verdi (5 dolar galiba). O parayla bunları çıkardım:

Eki Görüntüle 734138

Ama itemleri çekemiyorum, 10 dolar deposit istiyor. Site bilerek bana 5 dolar verip o parayı 100 kat katlamamı sağladı. Sizin karşınıza böyle site gelirse anında siteden çıkın. Böyleleri dolandırıcı oluyor hep.
Bunun scam olduğu aşırı belli ama 5 dolar verip 10 15 dolar çıkarttıran siteler scam mi değil mi ikileminde bırakıyor. Belki şanslıyımdır deyip deposit atıyorsunuz geçmiş olsun.

Geri
Yukarı