Kasa, SSD, HDD, İşlemci Soğutucu, Güç Kaynağı Önerisi

Subizaretta

Hectopat
Daha fazla  
Yazın 2.500 TL civarında bir oyun sistemi toplamak istiyorum bunun konusunu daha önceki günlerde açmıştım fakat yazın konu açmam daha yararlı olunacağı belirtildi. Yeni ekran kartları gelecekmiş, o yüzden fiyatları pek fazla oynamayan parçaları şimdiden hazır etmek istiyorum. Kasa (200-250 TL), SSD (128 GB), HDD (1TB), işlemci soğutucu (150-200 TL), Güç kaynağı (80+ 500w) bunları şimdiden almayı düşünüyorum, bunlardan hangilerini ''Bunu yazın alsan daha yararlı olur.'' dedikleriniz var ? Ve kasayı 3 farklı model arasında kaldım;

Bu 3 kasadan hangisi daha iyidir ? Veya burada olmayan bir kasa öneriniz var mı ? Yazın kullanacağım için kasa içinde hava akımı güzel olsun istiyorum.
Ve diğer bir konu internetten kasayı toplamak istiyorum zaten yazın bunun konusunu açar tavsiyelerinizi alırım. Hangi sitelerden almalıyım, hangilerine güven olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı