Kasa taşırken nelere dikkat edilmeli?

Bende babamla İtopya'dan almıştım bizim ticari minibüs var şoför koltuğunun arkasındaki ikili koltuğa kemerle bagladım sıkıntı olmadı ama ekran kartını çıkarmalısın kırılabilir. Bir arkadaşınla birlikte giderseniz zorlanmazsınız.
Ekran kartını takmak kolay bir iş mi bilgim yok bu konularda ondan dolayı güvenemiyorum kendime

Hocam mesafe uzak değilmiş. Zaten ağır olacağını sanmam taşırsın düşme ihtimali var ama pek sanmıyorum düşüreceğinizi düşük ihtimal en fazla ayağınız takılırsa düşürürsünüz elinizden kayıp gideceğini sanmıyorum. Kargo işi olsaymış daha iyi olurmuş. Ancak, yakın olduğu için önemsenecek olay değil diye düşünüyorum.
Bugün monitörü de onunle beraber aldım çok rahat eve götürdüm ama biraz kollarım ağrıdı kasa daha ağır olur diye düşünüyorum ondan dolayı korktum biraz aslında

Ekran kartı montajını yaptırmadan teslim alın. Kutulu bir şekilde teslim alın gerisi tamamen size bağlı düşürme vs. olmazsa bir sıkıntı olmaz.

Ekran kartını takmak kolay bir iş mi bilgim yok bu konularda ondan dolayı güvenemiyorum kendime

Bugün monitörü de onunle beraber aldım çok rahat eve götürdüm ama biraz kollarım ağrıdı kasa daha ağır olur diye düşünüyorum ondan dolayı korktum biraz aslında
Öncelikle ekran kartı takmak kolay. Diğer mesele elbette monitöre göre daha ağır olacak. Ama çok zorlanacağınızı düşünmüyorum. Mesafeye göre değişir tabi.

Öncelikle ekran kartı takmak kolay. Diğer mesele elbette monitöre göre daha ağır olacak. Ama çok zorlanacağınızı düşünmüyorum. Mesafeye göre değişir tabi.
Hocam bilgisayarın montajı muhtemelen yapıldı çıkarttırabilir miyiz rica edersek adamlardan ekran kartını

Yeni konular

Geri
Yukarı