Kasa temizliği nasıl yapılır?

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Kardeşim (9) kasanın içine bana inat olsun diye çekirdek atıp duruyor. Toplasanız 1 kase çekirdek vardır içinde. Bunun için özel araçlar var ancak onlar bizde yok. Almak da istemiyorum. Elektrik süpürgesi ve normal süpürge fayda görür mü? Şimdiden teşekkürler (kasanın içi, her şeyin arkada olması sebebi ile boşmuş gibi görünüyor. Dışarıdan bakınca sadece ekran kartı var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar. Kardeşim (9) kasanın içine bana inat olsun diye çekirdek atıp duruyor. Toplasanız 1 kase çekirdek vardır içinde. Bunun için özel araçlar var ancak onlar bizde yok. Almak da istemiyorum. Elektrik süpürgesi ve normal süpürge fayda görür mü? Şimdiden teşekkürler (kasanın içi, her şeyin arkada olması sebebi ile boşmuş gibi görünüyor. Dışarıdan bakınca sadece ekran kartı var.)
Normal süpürge muhtemelen iş görür. Sonrada kardeşinizi dövün bir güzel (!)

Süpürgeyi iç bileşenlere değdirmeyin, çalışırken statik elektrik toplayabilir. Kardeşinizi ceza olarak bilgisayardan uzak tutabilirsiniz. Yumuşak bir fırça ve inatçı toz ve lekeler için yağsız kaliteli bir devre temizleyici kullanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı