Rehber Kasa Tier List

@BalzonUrchin P500A Air olduğundan hava akışı olarak daha iyi. P600S Silence yani sessizlik seviyorsan biraz daha iyi bir kasa. Senin istek ve ihtiyaçların doğrulutusunda karar vermen lazım.

Hocam aslında şuan kullandığım kasa P500A. Arkadaşım, P600S ve P500A arasında kararsız kaldı. Hava sirkülasyonu konusunda ne derece farkları var bunu merak ediyoruz. Mesela P600S'in panelleri açık olursa P500A kadar iyi bir hava akışı sunuyor mu? Sunmuyorsa ne düzeyde fark olur bunu merak etmekteyiz. Yabancı tüm içeriklere baktım onlar bile bir karşılaştırma yapmamış. Bu yüzden fikir yürütmek de epey zor oluyor.

Hocam aslında şuan kullandığım kasa P500A. Arkadaşım, P600S ve P500A arasında kararsız kaldı. Hava sirkülasyonu konusunda ne derece farkları var bunu merak ediyoruz. Mesela P600S'in panelleri açık olursa P500A kadar iyi bir hava akışı sunuyor mu? Sunmuyorsa ne düzeyde fark olur bunu merak etmekteyiz. Yabancı tüm içeriklere baktım onlar bile bir karşılaştırma yapmamış. Bu yüzden fikir yürütmek de epey zor oluyor.

+1. Sırf yeni kasa alacağım diye hesap açtım sormak için. Bu soruyu cevaplayabilir misiniz? Hangisinin hava akışı daha iyi ve hangisini almak mantıklı?

Tier List'te kendi kasamı göremedim. Ekleme önerisi: Thermaltake Core V21

Küp kasalar arasında en iyilerden biri diye düşünüyorum.
Gözden kaçan ufak tefek modeller olmuş; bu da onlardan bir tanesi. Öneriniz için teşekkürler. Bu listeyi güncellediğimiz yeni bir konu açarsak bu kasaya da yer vereceğiz.

Geri
Yukarı