Kasada kırmızı ışık yanıp sönüyor

Gökdenizcnll

Centipat
Daha fazla  
PC kasamda kırmızı ışık yanıp sönüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230308_181810.jpg
    IMG_20230308_181810.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 70
Kasanın üstündeki kırmızı LED'i bahsediyorsanız sorun yok.

HDD bildirim ışığıdır Okuma/Yazma işlemi olduğu zaman yanar olmadığı zaman söner.
Birkac gundur mavi ekran ve kendi kendine restart atm sorunu vardı hala var misteri hizmetlerini aradim kirmizi isigi soyledim ve donanimsal sorun bize gonderin dedi ne yapayım?

Kasanın üstündeki kırmızı LED'i bahsediyorsanız sorun yok.

HDD bildirim ışığıdır Okuma/Yazma işlemi olduğu zaman yanar olmadığı zaman söner.
Uzerinde oval bi işaret olan led kısa kısa sürekli yajıp sönüyor

Birkac gundur mavi ekran ve kendi kendine restart ATM sorunu vardı hala var misteri hizmetlerini aradim kirmizi isigi soyledim ve donanimsal sorun bize gonderin dedi ne yapayım?

Mavi ekran sorunları için başka bir konu açabilirseniz seviniriz.
Uzerinde oval bir işaret olan LED kısa kısa sürekli yajıp sönüyor.

O attığınız fotodaki kırmızı ışıktan bahsediyorsanız HDD durum bildirim ışığı ondan sorun olmaz.

Mavi ekran sorunları için başka bir konu açabilirseniz seviniriz.

O attığınız fotodaki kırmızı ışıktan bahsediyorsanız HDD durum bildirim ışığı ondan sorun olmaz.
Adam donanımsal bir sorun deyince bende yetkili servise gonderecektim teslimat oluşturdum iptal edeyimmi donanımsal bir sorun yok mu yani?
Ayrıca minidump dosyalarini denedim bi arkadasla yaptim windows update gerekiyor dedi ama update de çalışmıyor hata ayarkarı tekrar başlatın yazıyor çözemedik.

Adam donanımsal bir sorun deyince bende yetkili servise gonderecektim teslimat oluşturdum iptal edeyim mi donanımsal bir sorun yok mu yani?

Teslimatı almaya gelmeden halledebileceğini düşünüyorsanız attığım makaleleri okuyun ve ayrı bir konu açıp dosyaları atın bakarız.

Ayrıca minidump dosyalarini denedim bir arkadasla yaptim Windows Update gerekiyor dedi ama Update de çalışmıyor hata ayarkarı tekrar başlatın yazıyor çözemedik.

Arkadaşınız resmen sallamış. Minidump dosyaları ile Windows Update'in hiçbir alakası yok.
C:\windows dosya konumunda minidump klasörünün içindeki dosyaları makaledeki rehbere göre ayrı bir konu oluşturup atın.

Teslimatı almaya gelmeden halledebileceğini düşünüyorsanız attığım makaleleri okuyun ve ayrı bir konu açıp dosyaları atın bakarız.

Arkadaşınız resmen sallamış. Minidump dosyaları ile Windows Update'in hiçbir alakası yok.
C:\windows dosya konumunda minidump klasörünün içindeki dosyaları makaledeki rehbere göre ayrı bir konu oluşturup atın.
buyrun

Geri
Yukarı