Kasada yanık kokusu

Kokunun bir etkisi yok ısınmadan kaynaklı yeni parçalarda olan bir kokudur bu zamanla parça eskidikçe o kokuyu almayacaksın. :) Bende yeni topladım bende de var bir koku ama kasada hiç bir şey yok. Daha önceki bilgisayarımda da vardı 5 sene kullandım 0 sıkıntı.:)

Güzel kardeşim fanın içine kadar burnunu dayayıp nasıl bir koku almayı bekliyordun merak ettim. Lavanta kokusu falan mı bekliyordun ? :D
ilk defa böyle güçlü bir sistem kurduğum için endişelendiriyor insani ne biliyim yada kafama çok takıyorum. :) eski bilgisayarım da boyle bir koku olmadığı için sordum. Cok az olduğu için sıkıntı yok heralde yola devam bakalım.
Algıda seçicilik bu. Başka birine de koklatır mısınız? Eminim o kokuyu alamayacaktır.
Abimde yok diyor ama insan iste taktımı takıyor. :)

Kokunun bir etkisi yok ısınmadan kaynaklı yeni parçalarda olan bir kokudur bu zamanla parça eskidikçe o kokuyu almayacaksın. :) Bende yeni topladım bende de var bir koku ama kasada hiç bir şey yok. Daha önceki bilgisayarımda da vardı 5 sene kullandım 0 sıkıntı.:)
Teşekkürler rahatladım biraz crysis 3 devam edeyim o zaman sınırları zorlamak için kurduk bu sistemi zorlayalım o halde. :)

Belki sistemin yeni olduğu için böyle bir koku çıkıyor. Mesela ben PSU'yu 7 ay önce almıştım ilk bir ay yanık kokusu gibi çıkıyordu. Adeta odaya kokudan zor giriyordum. :D Bir ay sonra yanık kokusu kendiliğinden geçti. Şimdi koku yok artık.:D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı