Kasadan yanık kokusu geldi

Öncelikle geçmiş olsun. Büyük ihtimal PSU veya Anakart/RAM sorunlu. Yine azar ekibi toplanmış. Kardeşler herkesin babası doktor, mühendis, öğretmen değil. Herkes son model psu, anakart, ekran kartı vesaire alma durumunda değil. Ha bize düşen nedir, tatlı dille tavsiye vermek. Yok kaliteli birşey alın, yok öyle alırsanız böyle olur gibi laflar etmek yakışmıyor.

Öncelikle geçmiş olsun. Büyük ihtimal PSU veya Anakart/RAM sorunlu. Yine azar ekibi toplanmış. Kardeşler herkesin babası doktor, mühendis, öğretmen değil. Herkes son model PSU, anakart, ekran kartı vesaire alma durumunda değil. Ha bize düşen nedir, tatlı dille tavsiye vermek. Yok kaliteli bir şey alın, yok öyle alırsanız böyle olur gibi laflar etmek yakışmıyor.

Gülü seven dikenine katlanır dostum elektrik kesildiğinde sistemin tamamı elinde kaldığında anlarsın.

Öncelikle geçmiş olsun. Büyük ihtimal PSU veya Anakart/RAM sorunlu. Yine azar ekibi toplanmış. Kardeşler herkesin babası doktor, mühendis, öğretmen değil. Herkes son model psu, anakart, ekran kartı vesaire alma durumunda değil. Ha bize düşen nedir, tatlı dille tavsiye vermek. Yok kaliteli birşey alın, yok öyle alırsanız böyle olur gibi laflar etmek yakışmıyor.
Dostum adamlar haklı. Ekran kartına, işlemciye verdik tüm paraları PSU'ya para kalmadı. 100TL daha koyup her şeyin iyisini alayım derken 2000TL fazla para verdim. Sonuç olarak Rampage kasa ve PSU'ya kaldık. Param yoktu olsaydı Cooler Master MB511 alacaktım.

Dostum adamlar haklı. Ekran kartına, işlemciye verdik tüm paraları PSU'ya para kalmadı. 100TL daha koyup her şeyin iyisini alayım derken 2000TL fazla para verdim. Sonuç olarak Rampage kasa ve PSU'ya kaldık. Param yoktu olsaydı Cooler Master MB511 alacaktım.

Kasayı eski güzel ikinci el bir kasa bulurdunuz 50 veya 100 liraya eliniz tornavida tutuyorsa parçalarını tek tek sökerdiniz 24 liraya mat siyah boya bir de zımpara alıp güzelce boyardınız. 2-3 tane 12 cm fan alırdınız. Taş çatlasa 225 veya 250 lira yapardı adam akıllı soğutması olurdu ve sıfır gibi olurdu en azından vakit geçirecek bir uğraşınız olurdu ben mesela yapıyorum 25 liralık kasayı adam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı