Kasadaki fan dizilimi nasıl olmalı?

UltimateGuide

Centipat
Daha fazla  
Bu lian li fanlardan aldım 3'lü set halinde halihazırda ki kasam ise Lian Li lancool Mesh II aldığım yeni fanları 2 tanesi ekran kartı altına 1 taneyi egzoz fanı yapacağım. Sizce öndeki 3 adet fanı çıkarıp mı dağıtsam mı? Yoksa gelen 3 fanı mı dağıtsam gelenler kit olduğu için daha hoş durur gibime geldi ama karar veremedim. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konudan bağımsız bir sorum olacak:

LianLi Unifan SL İnfinity fanlarla alakalı şöyle bir konu açtım. Bilginiz varsa cevap verebilir misiniz ?

Sıvı soğutucu radyatörünüz yoksa set halinde olan fanları kasa önünde, kasanın kendi fanlarınıda ikisi yukarıda biri arkada olmak üzere egzoz olarak kullanırdım.

Sıvı soğutucu radyatörünüz yoksa set halinde olan fanları kasa önünde, kasanın kendi fanlarınıda ikisi yukarıda biri arkada olmak üzere egzoz olarak kullanırdım.
yukarıda 240mm sıvı soğutmam var fan takılacak yer olarak önde 3 yer mevcut ve kasanın kendi fanları var egzoz fanım yok oraya takacağım bir adet ve ekran kartı altında takacağım 2 yer mevcut fakat fanlar kit halinde güzel yandığı için yerlerine karar veremedim...

Anladım, radyatör varsa başka şansımız yok. Set halinde ki fanların önde olması daha hoş olur gibi geldi ama siz bilirsiniz. Eğer görsel olarak kasanınızın ön kısmı bunu engelliyorsa kasa içerisine kullanın. Fanlarda iyi paraymış bu arada.

Anladım, radyatör varsa başka şansımız yok. Set halinde ki fanların önde olması daha hoş olur gibi geldi ama siz bilirsiniz. Eğer görsel olarak kasanınızın ön kısmı bunu engelliyorsa kasa içerisine kullanın. Fanlarda iyi paraymış bu arada.
muhtemelen ön kısım engelliyor bende içeride kullanacağım teşekkürler. İndirimden aldım gaming gecesinden 2k ya geldi daha iyileri sizin olsun inşallah

Geri
Yukarı