Kasadaki kirmizi isik ve performans düşmesi

nacaar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Benim kasamın kırmızı ışığın eskiden yanıp sönüyordu ama şu an hic sönmüyor ve performans 2 katı düştü, ne yapmalıyım? 3 farklı HDD'de denedim yine aynı sonuç, güç kaynağı değiştirdik sizce neden böyle oluyor?

Windows 10 yükleyin bu defa. Formatı atarken diskin tüm bölümlerini silin. Çünkü diskte D bölümü varsa virüs orayada girmiş ise ne kadar format atarsan at D’yi silmediğin sürece virüs gitmez.
Ben sadece C kullanıyorum D yok ve format Tarkan C yi biçimlendirmistim

Tekrar format atın sorun kalmayacaktır.
Tamam şuan evde değilim denerim aynı sorun olursa mesaj atarım
Tekrar format atın sorun kalmayacaktır.
Bir de şunu ekleyeyim eskiden de disk kullanımı 100 de 100 Du ama kırmızı ışık yanmıyorDu ve performansta sikinti yoktu
yine aynı maalesef yinede azcık da olsa düzelme var ama o kadarda fazla değil bence harddiskde sıkıntı var ama sen daha iyi bilirsin şimdi ne yapalım ?
Tamam şuan evde değilim denerim aynı sorun olursa mesaj atarım

Bir de şunu ekleyeyim eskiden de disk kullanımı 100 de 100 Du ama kırmızı ışık yanmıyorDu ve performansta sikinti yoktu
yine aynı maalesef ama hicbir duzelme yok bence harddiskde sıkıntı var ama sen daha iyi bilirsin şimdi ne yapalım ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı