Kasadaki ses problemi

Arkadaşlar kasayı Vatan'a götürdüm. Duyduğum ses market içinde yapmadı. Eve geldim ben hala duyuyorum. Bana çalışır vaziyette sırasıyla bütün fanları elimle durdurmamı tavsiye ettiler. İlk resimde görünün soğutucu arkasına takılan fanı da çıkarttırdım. Bana ön tarafta bulunan led li fanın altına takmayı denediklerini ama olmadığını söylediler. Ama ne hikmetse ben eve geldim o arta kalan fanı led li fanın altına güzelce montajladım. Bunca para döktüm kendi imkanımca ama adamlar soğutucu fanının 4 tane vidasını takmak yerine 2 vidayla tutturup kasayı kapatmışlar. Kendilerine nedenini sorunca normal olarak cevap veremediler.
3. soruma cevap verebilecek arkadaş var mı? Bana bunda da bir hata varmış gibi geliyor.

Vatanda da bazı bakkallarda çalışmış insanlar var galiba. Sen dedikleri gibi bütün fanları tutup denedin mi?
Fanı çıkardığın zaman ses hala devam ediyor muydu?

Vatanda da bazı bakkallarda çalışmış insanlar var galiba. Sen dedikleri gibi bütün fanları tutup denedin mi?
Fanı çıkardığın zaman ses hala devam ediyor muydu?
Şuan daha çekilir bir hal aldı kasa sesi.

Recep bey hazırlamış olduğunuz video yu izleyemiyorum ne yazık ki. Paylaştığım resimler arasında APU'nun fanı içeriye bakıyor . Sizce bu doğru mu? Kasayla ilgili görselleri arattığımda fanlar hep altta bakar şekilde takılmış.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı