Kasadan aslan kükremesi gibi ses geliyor

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıda okuduğunuz gibi kasadan aynen böyle bir ses geliyor. Çok gürültülü çalışıyor ama oysaki dün akşam hiçbir şey yoktu, uyudum kalktım. Bilgisayarı açtım, bilgisayarın sesi 2 katına çıkmış ve aynı zamanda fanların LED'leri böyle 0.5 saniye falan kapanıp açılıyor. Nedenini bilen var mı? Bu durumda bilgisayarın açık kalması zarar verir mi?

Yukarıda okuduğunuz gibi kasadan aynen böyle bir ses geliyor. Çok gürültülü çalışıyor ama oysaki dün akşam hiçbir şey yoktu, uyudum kalktım. Bilgisayarı açtım, bilgisayarın sesi 2 katına çıkmış ve aynı zamanda fanların LED'leri böyle 0.5 saniye falan kapanıp açılıyor. Nedenini bilen var mı? Bu durumda bilgisayarın açık kalması zarar verir mi?
Fanların arasına yanına ya da önüne baktınız mı ? Kağıt parçası ip ve benzeri bir şey sıkışmış olabilir. Bunun dışında PSU kaynaklı olabilir.

Benimkinden kaplan sesi geliyor.
Hatta külüstür kasam acilirken PC masai bile zangir zangir titriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı