Kasadan cızırtı sesi geliyor

Mekanik12345

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fareyi hakeret ettirince kasadan cızırtı sesi geliyor. Tahminim coil whine ama hangi parçadan geliyor anlayamıyorum. Ekran kartı boşta oldugu için dönmüyor ondan şüphem az ama anakart ya da PSU'dan geliyor gibi bunun bir zararı olur mu sisteme? Bir de sonradan tam kesilmese de çok fazla azalıyor bu ses. Fareyi başka USB'ye takıyorum neredeyse yok oluyor ama belli bir zaman sonra tekrar başlayabiliyor.

Hocam dediğiniz sorunu daha önce bende yaşadım bende mouse oynatınca PSU'dan ses geliyordu coil whinenın herhangi sisteme performansta bir etkisi veya zararı yok boş bir sestir. Eğer 0 aldıysanız 14 gün geçmediyse değişim ya da iade talep edin.

Hocam dediğiniz sorunu daha önce bende yaşadım bende mouse oynatınca PSU'dan ses geliyordu coil whinenın herhangi sisteme performansta bir etkisi veya zararı yok boş bir sestir. Eğer 0 aldıysanız 14 gün geçmediyse değişim ya da iade talep edin.
kasa aşşa yukarı 3 aydır zararı yoksa sorun degil

kasayı aşşa yukarı 3 aydır kullanıom zararı yoksa sorun degil

Son düzenleme:
Kasa aşa yukarı 3 aydır zararı yoksa sorun degil.

Bir sorun olmaz hocam şu anki üst seviye ekran kartlarının tamamında bulunan bir sorun dert etmenizi gerektiren bir durum yok. Sizle alakalı bir olay eğer çok canınızı sıkar ses size rahatsız edecek derecedeyse iade edin. Ekran kartında iade sebebi olmadığı için almıyorlar ama PSU'da kararları nedir bilmiyorum.

Geri
Yukarı