Kasadan gelen boğuk ses

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Merhabalar. Kasamdan ses geliyordu kulagımı dayadıgımda ise, PSU'dan geldiğini fark ettim ve PSU'yu söktüm biraz temizledim fanını, içindeki tozları aldım. Geri yerine taktıktan sonra bilgisayarı açıp bir oyuna girdim ve hala ses geliyor ekran kartı mh değerim aşagı çekilmiş bunun sebebi PSU mudur arkadaşlar ve tehlikeli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sistem şudur.

250W Power Supply var sorun bu mudur acaba.

Kaliteli 250W PSU yeter fakat sitede PSU modelini göremedim ne olduğunu biliyor musunuz? Ve sesi buraya atar mısınız?

Ben bir sesin nereden geldiğini anlamak için ya fanları tek tek durduruyorum ya da kasanın içini açıp kulağımı dayıyorum.

Kaliteli 250W PSU yeter fakat sitede PSU modelini göremedim ne olduğunu biliyor musunuz? Ve sesi buraya atar mısınız?

NVIDIA Quadro RTX 8000 Graphics Card kaliteli bir 250W yetmeyeceğini düşünüyorum.
Total board Power: 295W.
Total Graphics Power: 260W.
Bu değerler 250W ı aşıyor. (edit pardon hocam ben imzadaki sistem sandım kusura bakmayın)

Son düzenleme:
Ben bir sesin nereden geldiğini anlamak için ya fanları tek tek durduruyorum ya da kasanın içini açıp kulağımı dayıyorum.

Ben de aynı işlemi yaptım PSU'dan geliyor. MHz değerlerinin düşüp FPS değerlerinin azalması sorun.

NVIDIA Quadro RTX 8000 Graphics Card kaliteli bir 250W yetmeyeceğini düşünüyorum.
Bu değerler 250W ı aşıyor.

Bahsettiğim sistem yukarıda linkte Vatan Bilgisayar olan.

Bu değerler 250W ı aşıyor.

Quadro RTX 8000 ne alaka arkadaşın sistemi şu.

Yeni konular

Geri
Yukarı