Kasadan gelen ses

Qaldomo

Femtopat
Daha fazla  
Dün açtığım başlıkta coil whine olduğundan şüphelenmiştim başlığı açtıktan sonra yaklaşık 12 saat PC'yi kapalı tuttum sabah aynı oyuna girdim 20dk civarı sesi duymadım sonra ses yine gelmeye başladı kasa sıcakta değildi fanlara yaklaştıkça ses artıyor gibi geliyor kasa altta içini de dinleyemedim masaüstüne geliyorum ses yine devam ediyor fanları kapatıyorum yine devam ediyor coil whine sesini dinledim ona benzer değil ses insanın kullağını tırmalıyor çok ama çok tiz bir ses, ses bombası sonrasında oluşan sese çok benziyor.

Fanlardan gelmiyorsa, PSU'dan da gelmiyorsa Coil Whine sesidir. Çok ince ve kulak tırmalayıcı olur zaten. Sadece yükte Coil Whine sesi veren bilgisayarlarım olmuştu. 20 dakika sonra kart üzerinde stres artarsa ses yapabilir.

Fanlardan gelmiyorsa, PSU'dan da gelmiyorsa Coil Whine sesidir. Çok ince ve kulak tırmalayıcı olur zaten. Sadece yükte Coil Whine sesi veren bilgisayarlarım olmuştu. 20 dakika sonra kart üzerinde stres artarsa ses yapabilir.
Psudan gelip gelmediğini nasıl anlayacağım ve bir çözümü yokmu bilgisayarı alalı 1 hafta bile olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı