Kasadan gelen takırtı sesi

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Bilgisayar kasası ses yapıyor. İlk başta Smart menüsünden F1 tuşuna basıyorum. Boot menüsünden Windows seçip giriş yapıyorum, yoksa olmuyordu artık Windows'a giriş yapamıyorum. ASUS ekranında Otomatik onarım gibi bir şey çıkıyor. Ondan sonra beni mavi ekran gönderdi. Bir şeyler falan yazıyor. Daha iyi anlamanız için video koydum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar kasası ses yapıyor. İlk başta Smart menüsünden F1 tuşuna basıyorum. Boot menüsünden Windows seçip giriş yapıyorum, yoksa olmuyordu artık Windows'a giriş yapamıyorum. ASUS ekranında Otomatik onarım gibi bir şey çıkıyor. Ondan sonra beni mavi ekran gönderdi. Bir şeyler falan yazıyor. Daha iyi anlamanız için video koydum.
HDD ise kafa vuruyor arıza yapmıştır garanti var ise yolla yok ise SSD al tak daha sağlıklı.

Video nerede?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı