Kasadan gelen yanık kokusu

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Kasadan koku geliyor ama yük altında değil. Sıcak değil. Toz yanığı falan olabilir mi? Plastik kokusu değil. Bu ara sıra oluyor. Şu an kasayı aşağı aldım önü açık şekilde toz falan alıyor içine kısaca. Ne yanığı olabilir?

Hocam, inşallah toz yanığıdır.

Kasadan koku geliyor ama yük altında değil. Sıcak değil. Toz yanığı falan olabilir mi? Plastik kokusu değil. Bu ara sıra oluyor. Şu an kasayı aşağı aldım önü açık şekilde toz falan alıyor içine kısaca. Ne yanığı olabilir?

Kontrol etmeniz gerek, göz gezdirin.

Aynen hocam. Kontrol edin, tozunu alın, temizleyin kasayı. Kasadaki bütün fanların kablolarını çıkarın işlemci fanı hariç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, inşallah toz yanığıdır.

Aynen hocam. Kontrol edin, tozunu alın, temizleyin kasayı. Kasadaki bütün fanların kablolarını çıkarın işlemci fanı hariç.
Hocam toz gibi ama emin de değilim. Arada sırada oluyor. Yük altında olmadığı halde arada oluyor. Kasa iyi hava alıyor yanacak gibi değil tabi belli olmaz o ayrı konu ama. Bir de kasa ya doğru kasanın içini kokladığımda geliyor ve hapşırmaya başlıyorum toza da alerjim var toz gibi.

Hocam bu elektrikli soba değil ki toz yanığı olsun kontrol edin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı