Kasadan Uğultu Sesi Geliyor

Ekran kartı veya PSU taraflarından geliyorsa coil whine olabilir. Sesin geldiği bileşenden emin olun.

PSU'dan zaten coil whine sesi geliyor cızırtı sesi ama şu an nasıl bakacağım nereden geldiğine? Bilmiyorum, dar bir yerde çünkü kasa. Acaba şeyden olabilir mi, ben önceden kasayı kabak gibi ortaya koymuştum, bu ses yoktu. Sonra masanın arasında bir yer var. Oraya koydum, dar bir yer. Ondan sonra sesi çıkarmaya başladı. Fan sesi olabilir mi?

Benim de kasamda araba motoru sesi geliyordu, hiçbir şey olmadı ama temizlik yapınca düzelmişti. Bir de bilgisayarınıza hiç bakım yaptınız mı toz temizliği falan?

Benim de kasamda araba motoru sesi geliyordu hiçbir şey olmadı ama temizlik yapınca düzelmişti bir de bilgisayarınıza hiç bakım yaptınız mı toz temizliği falan?
Ya ben kasayı yeni temizledim fakat temizledikten sonra evde boya yapıldı kapılarda zımparalandı çok toz yayıldı kasanın ızgaraları çok tozlanmıstı onları sürekli temizliyordum o gün.Çok tozlanmısmıdır acaba bilmiyorum.Ama öncedende vardı bu ses
B
Benim de kasamda araba motoru sesi geliyordu, hiçbir şey olmadı ama temizlik yapınca düzelmişti. Bir de bilgisayarınıza hiç bakım yaptınız mı toz temizliği falan?
İnternette görüyorum Psu İşlemci ekran kartı gibi şeylerden geliyor olabilir diyorlar onların birisinde gelse o parçada sıkıntı olurmu ?

Ya ben kasayı yeni temizledim fakat temizledikten sonra evde boya yapıldı kapılarda zımparalandı çok toz yayıldı kasanın ızgaraları çok tozlanmıstı onları sürekli temizliyordum o gün.Çok tozlanmısmıdır acaba bilmiyorum.Ama öncedende vardı bu ses
B

İnternette görüyorum Psu İşlemci ekran kartı gibi şeylerden geliyor olabilir diyorlar onların birisinde gelse o parçada sıkıntı olurmu ?
Kankam bilmiyorum deneyimli arkadaşlar gelsin onların yorumlarına bak benim başıma gelmişti tozları temizledikten sonra düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı