Kasalı bilgisayarı kurmak için gereken kablolar

Gereken bağlantı ve güç kabloları bütün parçaları aldıysanız beraberinde geliyor. Kasa toplama işini de Vatan Bilgisayar, İtopya gibi mağazalar yapıyor. Zaten hazır kasa aldıysanız direk tak çalıştır yapacaksınız.

zaten onlardan alıcam sadece ne tür kablolar gerektiğini soruyorum
Kasa içindeki kablolamayı mağaza çalışanları yapacakları için kasa dışından bahsedelim. Monitörle beraberinde gelecek olan görüntü kablosu var (HDMI veya DVI), internet bağlantısı için Ethernet kablosu gerek, klavye-mouse kablosu gerek. Güç kablolarını da taktık mı olay bitti.

Zaten onlardan alacağım sadece ne tür kablolar gerektiğini soruyorum.

Hazır sistemde hiçbir kabloya ihtiyacınız yok güç kablosu çıkıyor zaten içinden monitör dahil mi hariç mi bir sistem aldınız monitörünüz varsa markası modeli nedir ve hangi hazır sistemi satın aldınız bunları yazarsanız belki monitör ve ekran kartı arasında kablo sorunu olabilir onu yazarız.
Kasa içindeki kablolamayı mağaza çalışanları yapacakları için kasa dışından bahsedelim. Monitörle beraberinde gelecek olan görüntü kablosu var (HDMI veya DVI), internet bağlantısı için ethernet kablosu gerek, klavye-mouse kablosu gerek. Güç kablolarını da taktık mı olay bitti.

Onca yıldır bilgisayar kullanıyorum. Klavye ve mouse için ayrı bir kablomu varmış bilmiyordum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı