Kasanın bir önemi var mı?

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Şöyle bir kasaya denk geldim fiyatı çok uygun. Kasa Link kendim içine bilindik bir PSU taksam problem yaşar mıyım? Kasanın da kalitelisini almam için bir sebep var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız kasanın önden hava alacağı bir yer göremiyorum ayrıca 2020'de psu'su üstte kasa mı kaldı?
Siz PSU için de bütçe belirtin psu+kasa onerebiliriz ama şunu söylemeliyim ki bu kasanın önden hava alacak yeri yok bu kasayı unutun bence.

Ön tarafı tamamen kapalı olduğu için hava akışı kötüdür. Ayrıca malzeme kalitesi diye bir şey var. Bu markaların kullandığı malzemeler çok ince oluyor. Bir kaç tane Frisby marka kasa inceleme, birkaç tanesine de montaj yapma fırsatım oldu. Cidden para verilecek şeyler değiller. Malzemeden o kadar kısılmış ki... Kasanın iskeleti çok kalitesiz ve ince. Üstelik seçtiğiniz kasada PSU üste konumlandırılmış. Soğutucu veya fan takmak isteseniz sıkıntı yaratır.

Uzun lafın kısası; her üründe bir miktar markacı olmak lazım.(Gidip 1000 TL kasa alın demeye çalışmıyorum bu bütçeye daha kaliteli kasalar bulunur)

Alabilirseniz şu ikili daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı