Kasanın cam kapağı ekran kartı pinlerini ittiriyor

@Jonkey kapağı kapatınca kablolar dışarı doğru kastırıyorsa camı patlatabilir bu gerginlik. Temperli cam normalden daha naziktir.
çok az ittiriyor fazla bir baskı uygulamıyor fotodakinden daha az kabloları açtım yaydım biraz içeri aldım ama gene birazcık ittiriyor sorun olacağını düşünmüyorum ama uzun vadede bilemedim.
bazıları sorun olmaz bazıları olur diyor anlamadım kimi cpu çok sağlam diyor kimi sıkıntı olur diyor değişik

Kablo kolay bükülmez olunca kaliteli mi oluyormuş? MSI MAG A650GF Gold güç kaynağını boşuna mı aldım yani?

Eki Görüntüle 1564044
Eki Görüntüle 1564050

Hayır ben onu demedim kablosunun örgülü yapıda olması sebebiyle normal kablolara göre daha kaliteli olmasından bahsetmiştim, örgülü kablosu bizimkinin kablosuna göre daha kalın. Ayrıca bende de aynı PSU'nun 750 watt modeli var kalitesiz olsa niye alayım niye çarpıtıyorsun ki?

tt-png.1562968

Arkadaşın kablosu böyle.

Kasadan memnunsan, örgülü uzatma kablosu en ucuz çözüm hocam. Benim xpg kabloları da böyle, üstünden tır geçse şekil almayacak gibi.

Sorun çıktı mı? Bende de XPG Core Reactor var kabloları aşırı sert kaplamaya sahip bu yüzden kasamın camını takarken hafif bastırmak zorunda kaldım ve ve ekran kartım biraz oynadı ama şu anlık sıkıntı yok, sadece bir anlık üzüldüm ekran kartıma o kadar 😅

Geri
Yukarı