Kasanın fanları yazılımla kontrol edilebilir mi?

Spooderman

Hectopat
Daha fazla  
Ben kasanın ışık kumandasını sinirden kırdım. Şu an önündeki reset düğmesinden kontrol edebiliyorum ama kapatılmıyor. Yazılımla falan kontrol edilebilir mi? Sadece ışığını kapatmak istiyorum.
Kasa: Gamepower crimson guard 4 tane argb fanı var. 2 tane 14 mm fan var.
Anakart: b450m dragon bulk

Son düzenleme:
Eğer fanlarınızın hepsi bir kontrolcüye bağlıysa (kumanda varsa bağlıdır) o kontrolcünüzün üzerinde bir RGB kontrol çıkışı var mı diye kontrol edin (MB yazıyor olabilir). Eğer varsa ve fanlarınız da destekliyorsa kontrol edebilirsiniz. Tabi anakartınızda bir RGB kontrol soketinin bulunması gerekir. Anakartınızı söylerseniz bakabiliriz.

Eğer fanlarınızın hepsi bir kontrolcüye bağlıysa (kumanda varsa bağlıdır) o kontrolcünüzün üzerinde bir RGB kontrol çıkışı var mı diye kontrol edin (MB yazıyor olabilir). Eğer varsa ve fanlarınız da destekliyorsa kontrol edebilirsiniz. Tabi anakartınızda bir RGB kontrol soketinin bulunması gerekir. Anakartınızı söylerseniz bakabiliriz.
B450m dragon bulk var.

Malesef RGB'sini kontrol edebileceğiniz bir bağlantı noktası göremedim. Ancak fan hızlarını kontrolcünüzde mevcutsa anakartınıza bağlayıp hızlarını o kısımdan ayarlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı