Çözüldü DeepCool CC560 kasanın ışıkları nasıl kontrol edilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam bende kasayı yeni aldım. Çözebildin mi? Yardımcı olur musun lütfen?
Problemi çözdüm. Biostan Fan kontrolünü DC Mod Yerine PWM moda alınca ışık yanıp sönme durumu ortadan kalktı.

PWM Modu üzerinde de birçok seçenek vardı. Eğer fanlar bu modda çok gürültülü çalışıyor derseniz. Ben de silent/standart gibi seçenekler vardı. İkisini de denedim ikisinde de çok rahat ve sessiz bir şekilde çalışıyor.
Hocam bende kasayı yeni aldım. Çözebildin mi? Yardımcı olur musun lütfen?
Problemi çözdüm. Biostan Fan kontrolünü DC Mod Yerine PWM moda alınca ışık yanıp sönme durumu ortadan kalktı.

PWM Modu üzerinde de birçok seçenek vardı. Eğer fanlar bu modda çok gürültülü çalışıyor derseniz. Ben de silent/standart gibi seçenekler vardı. İkisini de denedim ikisinde de çok rahat ve sessiz bir şekilde çalışıyor.

Çözüm
Konuyu tekrar açıyorum fakat aynı sorun bende de devam etmekte demin ayarlara girip PWM moda geçiş yaptırdım CHA_FAN1 ve 2'yi normalde 800 900 küsurde çalışıyordu fanlar şimdi 1050RPM'e çıktı ancak yanma sönme devam ediyor. Yardımcı olur musunuz?
Not: BIOS fotoğrafı önceden çekilmiştir CHA_FAN1 ve CHA_FAN2 Auto yazan seçenek PWM çektim hala devir az bir şey arttı ama fan ışıkları hala yanıp sönmekte.

1715519452266.jpeg

1715519459644.jpeg

Moderatörler konu çözüldü olarak işaretli olduğu için mi cevap yazılmıyor ayrı konu mu açmam lazım?

Burada ki mesajımı kaldırır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı