Kasanın hava akışı nasıl?

clouddd

Hectopat
Merhaba, ben yeni monitor aldigim icin kasami asagidaki bolmeye koymak zorunda kaldim. Asagida verecegim fotograflarda sizce cok sıkıntı yasanir mi? Hava cikar mi buralardan?

Dosya Ekleri

• IMG_1470.jpeg
    IMG_1470.jpeg
    156,1 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_1469.jpeg
    IMG_1469.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım kasanın tek hava çıkış noktası arkası ve arkası da bir hayli tozlanmış durumda. En kısa zamanda temizlik yapmanız gerekiyor.

Merhaba, ben yeni monitor aldigim icin kasami asagidaki bolmeye koymak zorunda kaldim. Asagida verecegim fotograflarda sizce cok sıkıntı yasanir mi? Hava cikar mi buralardan?

Alan dar olduğu hava akışı sağlıklı olmaz sürekli dar bir alanda aynı havayı çevirir kasa kapağını aç ya da dışarıya almanı öneririm.

Bilgisayar parçaların neler?
Günlük kullanım için, güçsüz bir bilgisayrın var ise tozlarını alsan yeterli ama oyun oynuyorsan ve bilgisayarının sıcaklık değerleri yüksek ise, kasanı değiştirmelisin.

Hocam şöyle anlatmaya çalışayım elinizi burnunuzla kapatın nefes alıp verin bir süre sonra hava iyice sıcak gelmeye başlar nefes almak rahatsız eder.Aynı mantık ile bilgisayarda sürekli aynı havayı alıp verecek bir süre sonra ısınacak.

Geri
Yukarı