Kasanın içinde örümcek var

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Evet, ön fanlarda dolaşırken gördüm. Sistem kapalıydı. Ufak bir arkadaş, öyle takılıyor kendi kendine. Çıkarmayı denedim ama yakalayamadım, en son ne olursa olsun diyip bastım Power'a. Fanların dönmesiyle savruldu ve kasanın alt panelinde PSU tarafına kaçtı. Hala içerde sanırım. Bu şekilde kullansam zamanla o kendisi çıkar mı?

Not: Troll değil.

Evet, ön fanlarda dolaşırken gördüm. Sistem kapalıydı. Ufak bir arkadaş, öyle takılıyor kendi kendine. Çıkarmayı denedim ama yakalayamadım, en son ne olursa olsun diyip bastım Power'a. Fanların dönmesiyle savruldu ve kasanın alt panelinde PSU tarafına kaçtı. Hala içerde sanırım. Bu şekilde kullansam zamanla o kendisi çıkar mı?

Not: Troll değil.
GTA 5'te ultra modu aç sonra gelip teşekkür et.

Evet, ön fanlarda dolaşırken gördüm. Sistem kapalıydı. Ufak bir arkadaş, öyle takılıyor kendi kendine. Çıkarmayı denedim ama yakalayamadım, en son ne olursa olsun deyip bastım Power'a. Fanların dönmesiyle savruldu ve kasanın alt panelinde PSU tarafına kaçtı. Hala içerde sanırım. Bu şekilde kullansam zamanla o kendisi çıkar mı?

not: Troll değil.

Hocam fanlar yüzünden o moleküllerine ayrılmıştır. En fazla PSU'un güzel bir bacak kızartma yapar o kadar.

Sanal bilgisayar programın varsa aç bir bilgisayara atıyorum 16 GB RAM'in var 8-9 GB ver sonra bir de üstüne kendi bilgisayarın ile oyun aç o ısınmadan dolayı biter işi.

Geri
Yukarı