Kasanın içine su döküldü

marijuana09

Hectopat
Masaüstü bilgisayarımın üst kısmındaki boşluklardan içine biraz su döküldü. İçini açıp parçaları peçeteyle kuruladım ancak araştırmadan hemen çalıştırmayı denedim. Ekran kartı, anakart, fanlar falan hepsinin ışığı yanıyor fakat görüntü gelmiyor. Kurtarabilir miyim?

Aynen öyle oldu.

Bu şekilde kurtarılma ihtimali var mı yoksa bilgisayarcıya falan götürmeli miyim?

Hocam bir kere bu sorunun çay versiyonu olmuştu kasamı temizlerken içine dökülmüştü fön ile iyice kuruladım birkaç saat bekledim sistem açlışmıştı bir deneyin bence açılma imkanı var umarım sıvı temasından kısa devre veya yanma durumu olmamıştır şimdiden geçmiş olsun hocam dediklerimi bir deneyin kurtarma imkanınız var.

Evet çok bilmediğim için araştırmadan etmeden anlık hareket ettim keşke yapmasaydım. Bir iki gün bekletmeyi düşünüyorum umarım düzelir. Sonucu yazarım benzer sorun yaşayan arkadaşlar için de.

Hocam bir kere bu sorunun çay versiyonu olmuştu kasamı temizlerken içine dökülmüştü fön ile iyice kuruladım birkaç saat bekledim sistem açlışmıştı bir deneyin bence açılma imkanı var umarım sıvı temasından kısa devre veya yanma durumu olmamıştır şimdiden geçmiş olsun hocam dediklerimi bir deneyin kurtarma imkanınız var.
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı