Çözüldü Kasanın ışıkları yanıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Neith

Decapat
Daha fazla  
Dün akşam düzgün bir şekilde çalışan PC bu sabah açtığımızda açılmıyor kasanın ışıkları yanıyor kulaklık ve farenin ışıkları yanıyor ekran kartı ve işlemci soğutucusu pervaneleri çalışıyor fakat klavyenin ışıkları yanmıyor ve ekrana görüntü gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RAM'de sıkıntı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu video sayesinde hallettim. İlgi gösteren herkese teşekkür ederim. İyi Sosyaller!
Dün akşam düzgün bir şekilde çalışan PC bu sabah açtığımızda açılmıyor kasanın ışıkları yanıyor kulaklık ve farenin ışıkları yanıyor ekran kartı ve işlemci soğutucusu pervaneleri çalışıyor fakat klavyenin ışıkları yanmıyor ve ekrana görüntü gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi sosyaller!
Monitör anakarta mı bağlı?

RAM'de sıkıntı olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu video sayesinde hallettim. İlgi gösteren herkese teşekkür ederim. İyi Sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
hocam bu video sayesinde hallettim ilgi gösteren herkese teşekkür ederim iyi sosyaller!

Rica ederiz hocam iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı