Çözüldü Kasanın ön fan ve egzoz fanı dönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berken ATAŞÇI

Kilopat
Yer
Burada
Daha fazla  
Merhabalar, bugün kasama yeni bir HDD taktım ve ondan sonra kasamın ön üst fanı ve egzoz fanı dönmemeye başladı sizce bu neden kaynaklanıyor? HDD'yi takarken fanın kablosu çıkabilir mi ya da eğer öyleyse diğer ikisi neden çıkmamış? Işıkları yanmıyor yeni fark ettim gece gece bakamadım da sabah olsun bakacağım sizin bir bilginiz var mı? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 75e74225-1ebf-4adf-88f2-0e47ef0a8ac0.jpg
    75e74225-1ebf-4adf-88f2-0e47ef0a8ac0.jpg
    156,6 KB · Görüntüleme: 68
  • a7ed0ec1-04b4-4102-9ae2-57b1a63c855a.jpg
    a7ed0ec1-04b4-4102-9ae2-57b1a63c855a.jpg
    152,4 KB · Görüntüleme: 62
Çözüm
Merhabalar, bugün kasama yeni bir HDD taktım ve ondan sonra kasamın ön üst fanı ve egzoz fanı dönmemeye başladı sizce bu neden kaynaklanıyor? HDD'yi takarken fanın kablosu çıkabilir mi ya da eğer öyleyse diğer ikisi neden çıkmamış? Işıkları yanmıyor yeni fark ettim gece gece bakamadım da sabah olsun bakacağım sizin bir bilginiz var mı? Teşekkürler.
Fan bağlantılarını kontrol ettiniz mi?
Fan bağlantılarını kontrol ettiniz mi?

Çözüm

Geri
Yukarı