Kasanın Rainbow aydınlatması nasıl kapanır?

sefather21

Hectopat
Daha fazla  
Everest flat mesh kasa, araştırdım fakat bulamadım. Anakarttaki F panel bağlantılarıyla oynadım fakat sanırım alakası yokmuş. Kasanın arkasını açtım ve sadece fotoğraftaki bağlantı vardı. Bu bağlantıyı da sökünce ön arka fanlar ve aydınlatmalar çalışmadı. Bu da demek oluyor ki bu kasanın aydınlatmaları kapatılamaz. Bu doğru mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20230830_081033.jpg
    IMG_20230830_081033.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasada ruzgar sembolune benzeyen birsey oluyor genelde fanlarin rengini kasa uzerinden degistirdigin tuş işte. Ona basılı tutunca fanlarin ışığı kapanıyor ve çalışmaya devam ediyor

Sizin kasanıza sahip birisinin yorumu şu şekilde:
Fanlar sadece molex çıkışa sahipler. Hem güç hem aydınlatma molex ile sağlanıyor. Anakarta 3 pin giriş kablosu yok. Dolayısıyla ledleri kontrol edemiyorsunuz. Kasada da ledler için switch yok. Kendi kendine değişik efektler ve renkler arasında değişim yapıyor.
Kısacası maalesef bir değişiklik yapamazsınız.

Everest flat mesh kasa, araştırdım fakat bulamadım. Anakarttaki F panel bağlantılarıyla oynadım fakat sanırım alakası yokmuş. Kasanın arkasını açtım ve sadece fotoğraftaki bağlantı vardı. Bu bağlantıyı da sökünce ön arka fanlar ve aydınlatmalar çalışmadı. Bu da demek oluyor ki bu kasanın aydınlatmaları kapatılamaz. Bu doğru mu?
Doğru. FRGB fanların modülü içinde olur bunu kapatmanız için direkt gücü kesmeniz gerek. Rainbow ledleri kapatamazsınız maalesef.

Geri
Yukarı