Çözüldü Kasanın takılı olduğu dörtlü prize başka bir şey takınca ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenY

Kilopat
Merhaba, kasamda 4'lü priz var. Ona eski yazıcımı, vantilatörü veya üçlü priz taktıktan ve üçlü prize de vantilatör taktıktan sonra monitörde ekran 3-4 saniye gidip geliyor. Eskiden sadece gidip geliyordu bugünlerde ise ekran karıncalanıyor ve öyle gidiyor. Bugün forumda bunun hakkında konular okudum ve şarj aleti dışında bir şey takmayacağım artık prize. Sizce sistemime zarar gelmiş olma ihtimali var mı? Bayağıdır böyle çünkü. Şuanda sistemi gayet normal kullanıyorum. Bir arıza olursa nasıl anlarım?

Çözüm
Çalışıyorsa sıkıntı yok. Vantilatör falan takmayın. Demek ki kaldırmıyor. Genelde tesisatla ilgili.
Çalışıyorsa sıkıntı yok. Vantilatör falan takmayın. Demek ki kaldırmıyor. Genelde tesisatla ilgili.

Çözüm
Sanmam hocam. Çalışıyorsa sıkıntı olmaz.

Aynı sorun bende de vardı. Hatta hala daha var. Bilgisayarın bağlı olduğu uzatma kablosu ve vantilatör bir çoğaltıcıya bağlı. Bazen vantilatörü çalıştırdığım anda bilgisayar kapalıyken açık duruma geçiyor, bazen de kapattığımda veya açtığımda monitör ve televizyon bahsettiğiniz gibi 3-4 saniye gidip geliyor. Ancak şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı