Kasaya su kaçarsa ne olur?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba kasaya su kaçarsa ne olur? 1 damla falan. Bir şey olur mu? Bugün yanlışlıkla kasanın ön ızgara yerine su kaçıyordu 1 damla falan Allah'tan tam yanına kaçmış. Eğer su içine gitseydi ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kasaya su kaçarsa ne olur? 1 damla falan. Bir şey olur mu? Bugün yanlışlıkla kasanın ön ızgara yerine su kaçıyordu 1 damla falan Allah'tan tam yanına kaçmış. Eğer su içine gitseydi ne olurdu?
Su iletkendir. Herhangi bir parçaya gelirse kısa devre yapıp bilgisayarınızda kalıcı hasarlara neden olabilir.

Yarın kasama 1 litre saf su dökeceğim. Bozulursa sorumluluk üstleniyor musunuz?
Hocam saf suyun içinde musluk suyu kadar bileşen olmadığı için iletkenlik yapmıyor. Tuzlu su gibi örneğin. Kesin olmaz diye bir şey demedi arkadaş. Olma ihtimali daha az dedi.

Şuan çalışıyorsa bir sıkıntısı yoksa. Hiçbir şey olmamış demektir kafanıza takmayın. Bir daha olmaması için dikkat edin fakat.
Niye riske atasın be adam. Kafayı mı yedin?
Hocam lütfen. Lütfen bilgisiz insanlar ile laf dalaşına girmeyiniz. Ben açıklama yapmaktan yoruldum.

Hocam saf suyun içinde musluk suyu kadar bileşen olmadığı için iletkenlik yapmıyor. Tuzlu su gibi örneğin. Kesin olmaz diye bir şey demedi arkadaş. Olma ihtimali daha az dedi.
Evet özellikle musluk suyunun içinde göremediğimiz metal parçaları olduğundan dolayı iletme şansı çok yüksek oluyor.

Şu an çalışıyorsa bir sıkıntısı yoksa. Hiçbir şey olmamış demektir kafanıza takmayın. Bir daha olmaması için dikkat edin fakat.

Hocam lütfen. Lütfen bilgisiz insanlar ile laf dalaşına girmeyiniz. Ben açıklama yapmaktan yoruldum.

Evet şu an PC'den yazıyorum zaten :)

Geri
Yukarı