Kasaya tabak düşmesi parçalara zarar verir mi?

aseoduss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yemek yerken tabak kasanin ust kosesine dustu. Anakartin tersi tarafa anakarta geldigini zannetmiyorum. Kasada gorunur bir şey yok. Sizce endiselenmeli miyim?

Arkadaşlar, yemek yerken tabak kasanin ust kosesine dustu. Anakartin tersi tarafa anakarta geldigini zannetmiyorum. Kasada gorunur bir şey yok. Sizce endiselenmeli miyim?
Hayır. Olsa görüntün giderdi.

Çalışıyorsa sorun yok devam.

Anakarta değediyse ya da herhangi bir parçaya değmediyse bir şey olmaz tabii tabaktan bir şey dökülüp içine girmediyse.

Tabi ki birşey olmamıştır hocam. Tabak en fazla 200 300gram ağırlığında düşmüştür.

Düz tabak mı çukur mu? Tabağın ağırlığı ne? Kaç cm yükseklikten düştü? Kasanın yapıldığı malzeme ne? Düşme açısı nedir? Kasada titreşimleri sönümlemek için kauçuk noktalar var mı?

Düz tabak mı çukur mu? Tabağın ağırlığı ne? Kaç cm yükseklikten düştü? Kasanın yapıldığı malzeme ne? Düşme açısı nedir? Kasada titreşimleri sönümlemek için kauçuk noktalar var mı?
Adam fizik yaptı hocam.

Anakarta değediyse ya da herhangi bir parçaya değmediyse bir şey olmaz tabii tabaktan bir şey dökülüp içine girmediyse.

Hocam sulu bir yemek degil krep yiyordum kasanin icine girecek kadar kucuk değildi.

Cukur tabak, tabagin agirligini bilmiyorum, 15 20 cm yukseklikten dustu kasaya carpti sonra yere dustu zaten yerde kirildi, kasanin modeli Power Boost VK521b pek de iyi degil.

Tabii ki bir şey olmamıştır hocam. Tabak en fazla 200 300gram ağırlığında düşmüştür.

Tabak daha fazla agirlikta olabilir krep agir bir seydi 500 grami vardir herhalde.

Tabak kasaya düştüyse muhtemelen bir şey olmaz ve hala çalışıyorsa bilgisayarın bir şey olmamıştır korkma.

Sıkıntı yok bilgisayarda sadece endiselenip konu açtım biraz paranoyak biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı