Çözüldü Kasayı kötü bir bilgisayara takmak kasaya zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wortex.10

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam benim evde kullandığım bir bilgisayarım var. kasa olmadan açılıyor. Windows 8.1 kurulu. sistem özelliklerini bilmiyorum da GTA San Andreas falan oynatıyor. Ben yakın bir zamanda hazır sistem alacağım ama monitörü yazın alacağım. Şimdi sorum şu:
Ben kasayı bu bilgisayara taksam bilgisayar kötü olduğu için verdiği performans kötü olur mu, bir sorun çıkar mı kasada bilgisayarın kalitesizliğinden dolayı? Bir de yazın monitöre geçtiğim zaman oyunlarda verilen performans sistem özelliklerine göre normal olur değil mi? FPS düşmez, herhangi bir sıkıntı falan çıkar mı eski bilgisayardan dolayı? Biraz garip bir soru oldu farkındayım umarım anlamışsınızdır.
Bilgisayarın resimlerini bıraktım.

Çözüm
Bir sunucu hatası oluştu diyor gönderemedim resimleri.

Hocam resme falan gerek yok siz diyorsunuz ki kaliteli kasaya kötü sistem taksam FPS düşer mi diyorsunuz ve bu ikisi (kasayla, sistem) çok alakasız. Kasa sadece sistemi yerleştirmeniz içindir sisteme herhangi bir etki etmez. Tabii soğutma gibi işlemleri güzel yapıyorsa.
Bir sunucu hatası oluştu diyor gönderemedim resimleri.

Hocam resme falan gerek yok siz diyorsunuz ki kaliteli kasaya kötü sistem taksam FPS düşer mi diyorsunuz ve bu ikisi (kasayla, sistem) çok alakasız. Kasa sadece sistemi yerleştirmeniz içindir sisteme herhangi bir etki etmez. Tabii soğutma gibi işlemleri güzel yapıyorsa.

Çözüm

Hocam cevap için teşekkür ederim. Biraz cahilliğimden kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı