Kasayı nasıl ışıklandırabilirim?

Araba için neon ip ledler var 12 volt direkt PSU 12 volt çıkıştan alabilirsin.
Bir de DVD kapaklarını çıkartıp oraya renkli ışıklı fan takıp üstünü mesh ızgarayla kapatabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu kasayı kullanıyorum. Ve kasa şu an masamın üstünde duruyor. Yan tarafından içini görebiliyorum fakat bütün parçalar RGB'siz. Bu kasaya nasıl görsellik ekleyebilirim?

Eki Görüntüle 643064
Dostum reklam tabela afişleri yapan yerlerde pleksi denilen bi materiel var yan kapağın ölcüsünde kestir ve kasanın içine kenarlarına resmide görmüş olduğun ledleri döşe bu ledler 12 volt la çalışır hdd soketlerınden giden kablolardan sarı ve ortadaki siyah kablolardan bırın sec sarı +12 sıyah ıse - dır bağla ledlerın yapışkanıda var kasa kenarlarına ıyıce yapıştırır san duşmz ve guzel bı kasa olur + kumandasıda olur isdediğin reknk onlarda modlarda var renk değişir otmatik olarak

Dosya Ekleri

• 5-mt-uzaktan-kumandali-serit-led-isik-rgb-set-adaptor-dahil__0704674122387796.jpg
    5-mt-uzaktan-kumandali-serit-led-isik-rgb-set-adaptor-dahil__0704674122387796.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 27
Dostum reklam tabela afişleri yapan yerlerde pleksi denilen bi materiel var yan kapağın ölcüsünde kestir ve kasanın içine kenarlarına resmide görmüş olduğun ledleri döşe bu ledler 12 volt la çalışır hdd soketlerınden giden kablolardan sarı ve ortadaki siyah kablolardan bırın sec sarı +12 sıyah ıse - dır bağla ledlerın yapışkanıda var kasa kenarlarına ıyıce yapıştırır san duşmz ve guzel bı kasa olur + kumandasıda olur isdediğin reknk onlarda modlarda var renk değişir otmatik olarak
Tamamdır teşekkürler.

323232345.jpg

Kasanın yan kapağını belli bir ölçüde kestirip 3 mm şeffaf pleksi (veya diğer alternatif seçenekleri) kestirip iç kısmada rgb led döşersin. Dış kapak kısımlarına da dilersen folyo baskı yaptırabilirsin.

Eki Görüntüle 643098
Kasanın yan kapağını belli bir ölçüde kestirip 3 mm şeffaf pleksi (veya diğer alternatif seçenekleri) kestirip iç kısmada rgb led döşersin. Dış kapak kısımlarına da dilersen folyo baskı yaptırabilirsin.
Çok güldüm bu fotoğrafa. Nereden buldunuz? Kasamın bu hale geldiğini hiç düşünemiyorum. 😁

Geri
Yukarı