Kasete müzik yazdırma nasıl yapılır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba bende bir tane Göksel kaseti ve teyp var. Kasetime müzik yazdırmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Not edeyim teypte 2 kaset spotu var 2. slotun kontrol tuşlarında rec tuşu var ve kulaklık girişi de var.

Merhaba bende bir tane Göksel kaseti ve teyp var. Kasetime müzik yazdırmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Not edeyim teypte 2 kaset spotu var 2. slotun kontrol tuşlarında rec tuşu var ve kulaklık girişi de var.
Kaset kızağı 1 - çalınacak kaset.
Kaset kızağı 2 RECord tuşu var - kaydedilecek kaset veya çalınacak kaset.

Boş kaseti başa saracaksın kızak 2'de, sonra kızak 1'e kaydedeceğin kaseti koyacaksın, 1'de çalmaya 2'de rec'e basacaksın aynı anda, 1'de çalan parçaları 2'ye kaydetmiş olacaksın.

Kaydedeceğin parça/müzik bitince içinden 1 say, (1 saniye gibi) sonra durdurmaya bas iki kızak için de.
Sonra kaydetmeye devam edeceğin diğer albümü 1'e takıp çalıp istediğin parçanın başlangıcını bulduktan sonra 2'de istediğin zaman kaydedebilirsin.

Radyo varsa, radyoda çalanı da kızak 2'ye kaydedebilirsin.

Kayıt süren kaset süresiyle sınırlı, kasetin A ve B yüzü vardır. Ona göre.

Rec'e basarsanız takılı kasetin üstüne dışarıdan ses kaydeder zaten.

Şu an rec tuşuna basmayı denedim basılamıyor tuşa.

Kaset kızağı 1 - çalınacak kaset.
Kaset kızağı 2 record tuşu var - kaydedilecek kaset veya çalınacak kaset.

Boş kaseti başa saracaksın kızak 2'de, sonra kızak 1'e kaydedeceğin kaseti koyacaksın, 1'de çalan parçaları 2'ye kaydetmiş olacaksın.

Radyo varsa, radyoda çalanı da kızak 2'ye kaydedebilirsin.

Benim mevzu öyle değil dışarıdan kasete atacağım ses.

Şu an rec tuşuna basmayı denedim basılamıyor tuşa.

Benim mevzu öyle değil dışarıdan kasete atacağım ses.
Dışarıdan ses kaydı yapacaksan mikrofon gerekli, teybinde mikrofon varsa güzel, diğer türlü hoparlörü ters bağlayıp mikrofon olarak kullanıyorlarsa gayet Fallout 2 çözümüdür.

Rec'e Play ile beraber basman gerekir genelde - yanlışlıkla kayıt yapılmasını önlemek için süper çözüm.

Rec tuşuna tek başına basarsanız olmaz play ile birlikte basmayı deneyin.

Önceden becermiştim sonra sesi kaydetmedi yeniden denedim yine basamıyorum.

Dışarıdan ses kaydı yapacaksan mikrofon gerekli, teybinde mikrofon varsa güzel, diğer türlü hoparlörü ters bağlayıp mikrofon olarak kullanıyorlarsa gayet Fallout 2 çözümüdür?

Rec'e play ile beraber basman gerekir genelde - yanlışlıkla kayıt yapılmasını önlemek için süper çözüm.

Görseldeki mikrofonmu.

Dosya Ekleri

• IMG_2024-03-17-21-52-34-629.jpg
    IMG_2024-03-17-21-52-34-629.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 5
Önceden becermiştim sonra sesi kaydetmedi yeniden denedim yine basamıyorum.

Görseldeki mikrofonmu.
Evet gömülü mikrofon mevcut. O zaman Play ve Rec'e aynı anda basamıyor musun şu an? Takılmış veya biraz daha sert basman gerekiyor olabilir mi önceden yaptın madem?

Evet gömülü mikrofon mevcut. O zaman play ve Rec'e aynı anda basamıyor musun şu an? Takılmış veya biraz daha sert basman gerekiyor olabilir mi önceden yaptın madem?

Yok dirseğimle bastırdım yine olmuyor en iyisi balyozla rec tuşuna vurmak hehehe.

Geri
Yukarı