Kasım kampanyasında 40 bin TL'ye kadar gaming laptop önerisi

Bütçe
40000

sybil

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, masaüstü bilgisayarımı satıp gaming laptop almayı düşünüyorum, 40 bin TL'ye kadar bütçem var, Kasım kampanyasından yararlanmak istiyorum, önerileriniz nelerdir?

Cevaplar için teşekkür ederim, aslında bende siz gibi düşünüyorum, ilk başta modifikasyon düşündüm ama ne yapacağımı bilemedim, Ryzen 5 3600X sisteme modifikasyon önerisi? şu konuda özellikleri yazdım, yardımcı olursanız beyin fırtınası yapsak, masaüstünde kalacaksam neleri değiştirmem lazım.

Hocam elindeki kasayı 8kdan satarsın zorlarsan sisteme ekleme yapmak istiyorsan anakartın kötü değil ama bence onu da sıfırdan al direk elindeki kasayı sat.

Öneri olarakdan Ryzen 5 7600 ya da Ryzen 7 bir işlemci alabilirsin bu bütçe ile kesinlikle DDR5 al DDR4 alma derim ekran kartı olarak 3060 Ti'ya da üstü bir kart almanı öneriyorum sonrasında 16x2 DDR 5 5600MHz bir RAM yakışır 1 TB SSD umarım aklında bir fikir oluşmasına yardımcı olmuşumdur. (30-40k kadar bütçem olsaydı kesinlikle bembeyaz bir kasa toplardım çok estetik duruyor bence)

Geri
Yukarı