Kaşıntı sorunu

Arkadaşlar duşumu alıp yatağa girip uyuyorum ve uyandığımda vücudum kaşınıyor, saçlarım acayip yağlanıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Soğuk su ile yıkanıp soğukta uyuyorum.

Tamam trol yok
.
Bunu al indirim koşuda bu bana pay gelecek 4 TL haberin olsun bu kodu kullan: 7659786709.
Kod bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaşıntı sorununu nasıl şampuana bağladınız onu anlamıyorum. Dostum kaşıntı sorununun bir sürü nedeni olabilir. Kaşıntı sorunu dayımdada vardı. Ama ne kaşıntı sorunu. Sürekli kaşınıp derisini falan kanatıyordu. Bu sizdeki kaşıntı yenimi başladı? Belki de bir böcek falan ısırdı. Banyoda sudan çıktığın için çok kaşıntı yapmadı. Bir sürü neden... Eğer geçmezse cildiyeye başvurun.

Saçını ılık su ile yıkamayı dene, hangi şampuanı kullanıyorsun? Kaşıntı ise bir sürü sebebi var vucudunda kızarıklık falan var mı?
Clear Men. Hayır kızarıklık yok.
Kaşıntı sorununu nasıl şampuana bağladınız onu anlamıyorum. Dostum kaşıntı sorununun bir sürü nedeni olabilir. Kaşıntı sorunu dayımdada vardı. Ama ne kaşıntı sorunu. Sürekli kaşınıp derisini falan kanatıyordu. Bu sizdeki kaşıntı yenimi başladı? Belki de bir böcek falan ısırdı. Banyoda sudan çıktığın için çok kaşıntı yapmadı. Bir sürü neden... Eğer geçmezse cildiyeye başvurun.
Kışta olmuyor sadece yaz mevsiminde oluyor. Az su içtiğim için olma şansı var mı ?
öncelikle ekran kartını çıkarın işlemci soketine takın düzelir :)
Komik çocuk seni.

Duş almanla alakalı olduğunu sanmıyorum, ama kaşıntın için doktor sana ilaç yazar, bende kullandım bir tane damla yazmıştı çok işime yaramıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı