Kaşıntı sorunu

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar duşumu alıp yatağa girip uyuyorum ve uyandığımda vücudum kaşınıyor, saçlarım acayip yağlanıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Soğuk su ile yıkanıp soğukta uyuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar duşumu alıp yatağa girip uyuyorum ve uyandığımda vücudum kaşınıyor, saçlarım acayip yağlanıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Soğuk su ile yıkanıp soğukta uyuyorum.

Öncelikle herkese merhaba ben Recep Baltaş profesör vektör op DR son işlemci bükücü Ali ile birlikte bu sorunu çözmek için hemen aşağıdayız. Şimdi öncelikle vücudunuzun her yerini kurulayın. Saçınıza fön çekin ve bütün vücudu bacaklara kadar kurulayın. Bir bardak AMD Radeon grafikli ballı süt içtikten sonra yatağa uzanın ve uykunun keyfini çıkarın. Bu düzelmezse benim kadar iyi olmasa da bir doktora danışınız (ironi Recep abiye selamlarımla)abi yukarıda dediğimi yap bende de oluyordu çözdüm. Vücudunun hiçbir yeri ıslak kalmasın bir de kısa atletle uyu şort giyerek uyu. Okey şimdiden teşekkürler.

Bir de soğuk suyla yıkan bro.

Bu arada Olalla Domínguez Liste selamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Herkese Merhaba ben Recep Baltaş profosor vektör op DR son işlemci bükücü Ali ile birlikte bu sorunu çözmek için hemen aşağıdayız şimdi öncelikle vücudunuzun her yerini kurlayın saçınıza fön çekin ve bütün vücudu bacaklara kadar kurlayın bir bardak AMD Radeon grafikli ballı süt içtikten sonra yatağa uzanın ve uykunun keyfini çıkarın bu düzelmezse benim kadar iyi olmasa da bir doktora danışınız (ironi Recep abiye selamlarımla)abi yukarıda dediğimi yap bende de oluyordu çözdüm vücudunun hiçbir yeri ıslak kalmasın bir de kısa atletle uyu şort giyerek uyu okey şimdiden teşekkürler.

Bide soğuk suyla yıkan bro.
üşenmedinmi onu yazmaya :)

Saçını ılık su ile yıkamayı dene, hangi şampuanı kullanıyorsun? Kaşıntı ise bir sürü sebebi var vucudunda kızarıklık falan var mı?

tamam trollemeyi bıraktım şampuan olarak clear kullanabilirsin (ben kullanıyorum) veya benzer bilinen markalar (şimdi aklıma geldi bi ara direk alıp çıkmak için '' ipek'' marka şampuan almıştım kaşıntı yapıyordu oysa direk değiştir derim

Yeni konular

Geri
Yukarı