Kask aldığım tthme.com internet sitesi dolandırıcıymış

Bankayla iletişime geçseniz bile fazla yapacak biseyleri olduğunu sanmıyorum. Diğer insanlar mağdur olmuş ve sorun çözülememişse sizde de çözülebileceğini sanmıyorum. Sonuçta para da öbür tarafa geçmiş bankanın burda yapacak biseyi yok maksimum karşı tarafın bilgilerini elde edip dava süreci başlatabilir.

@Dontdoclap Bazıları paralarını geri alabildiğini söylüyor. Buradaki avantaj karşı şirketin her durumu belli aslında bu yüzden çözüme kolay ulaşılacağını düşünüyorum.

@AzPişmişKöfte @Yusuf Tuğra Denizbank sisteminin internet sitesi çok güzel olduğundan itiraz işlemini bırakamadım. Mecbur telefon ile görüşeceğim muhtemelen itiraz formunu doldurup onlara göndermem istenecek.

Bildiğim kadarıyla alınan ürüne 1 ay içinde bir kargo göndermeleri lazım her ne olursa. Göndermezse eğer bankanız size parayı iade etmek zorunda diye biliyorum...
Denizbank üzerinde şirket ismine kadar yazıyor. Eğer dediğiniz gibiyse her şey daha kolay olacaktır.

Şirket Çin'den bir şirket bu arada oraya bağlı görünüyor.

Sipariş numarası ve kargo takip numarası için iletişime geçin denmiş hiç denediniz mi? Sallama bir kargo numarası verseler ortaya çıkar ama sistemde gözüken bir numara verildiyse dolandırıcı olmayabilir. Site hakkında hiç araştırma yapmadım ama özellikle bu çağda herkesin kolaylıkla kendi işini kurabilmesi yüzünden çok acemice çalışan websiteleri var, bu da onlardan biri olabilir.

Acemiliği yüzünden dolandırıcı damgası yemiş olabilir. 2 sene önce kız arkadaşıma bir kolye almıştım baktım ne ses seda, ne email, ne kargo takip vb. yok, dedim aha kesin dolandırıldım hatta kartı iptal falan ettirdim fakat adamlarla iletişime geçmeye çalışınca ellerinde o renk kolyeden kalmadığı için göndermediklerini öğrendim adamlar benimle iletişime geçme zahmetinde bile bulunmamış, aynı kolyenin başka bir rengini gönderdi allahtan.

Geri
Yukarı