Kaşlarımı aldırmalı mıyım?

UmutAB

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 14 yaşındayım kaşlarım düzensiz ve çok kalın yarın da okul var böyle gitmek istemiyorum fakat ailem de aldırmamı istemiyor yaşım küçük olduğundan sizce gidip aldırmalı mıyım çok kalın yaşıtlarıma göre çok kötü duruyor.

brom fazla kasma ya herkes 10/10 değil benimde kaslarım kalın ben sadece ortasını alıyorum gerisi boş ya tabi sen bilirsin fotoğrafını atarsan ona göre bisi diyebiliriz

Ne yaşadığınızı biliyorum. Böyle bir şeyden pişmanlık duyacağınızı zannetmiyorum ama büyüyünce bu fikrinizden vaz geçme ihtimaliniz var. Ben de o yaşlarda, (2 sene önce :D) çok kafama takıyordum. Kaşlarımın ortası biraz kılıydı. Aslında tek kaş değildim ama bence kötü gözüküyordu, sadece bana kötû gözüküyordu muhtemelen. Ergenlikte bazı küçük şeylere insanın kafası çok takılıyor, ufak bir kusuru büyütebiliyorsunuz. Ben de cımbızla almaya başladım, pişman mıyım değilim. Hâla sakal traşı yaptığım da arada sırada alırım. Eğee ortasından rahatsızsanız ve gerçekten fazla değilse başvurabilirsiniz cımbıza.

Merhaba ben 14 yaşındayım kaşlarım düzensiz ve çok kalın yarın da okul var böyle gitmek istemiyorum fakat ailem de aldırmamı istemiyor yaşım küçük olduğundan sizce gidip aldırmalı mıyım çok kalın yaşıtlarıma göre çok kötü duruyor.
Eğer ortada çok birikiyorsa cımbız ile alabilirsiniz veya üste aşağı doğru taşan varsa. Öyle daha düzenli gözükür.

Hocam ben de eskiden aynı durumdaydım, ailemden izin aldıktan sonra almaya başladım. Öncelikle eczaneden cımbız alın daha sonrasında kendi güzellik ölçülerinize göre ortalarını belirli bir düzende alın. Kalınlık kısmında bir şey diyemem çok fazla kalınlığıyla uğraşmıyorum fakat ince yapmanızı önermem. Feminen durabiliyor. Kaş işi daha çok kendinize göre düzenlenmeli.

Hocam ben de eskiden aynı durumdaydım, ailemden izin aldıktan sonra almaya başladım. Öncelikle eczaneden cımbız alın daha sonrasında kendi güzellik ölçülerinize göre ortalarını belirli bir düzende alın. Kalınlık kısmında bir şey diyemem çok fazla kalınlığıyla uğraşmıyorum fakat ince yapmanızı önermem. Feminen durabiliyor. Kaş işi daha çok kendinize göre düzenlenmeli.

Eğer ortada çok birikiyorsa cımbız ile alabilirsiniz veya üste aşağı doğru taşan varsa. Öyle daha düzenli gözükür.

Ne yaşadığınızı biliyorum. Böyle bir şeyden pişmanlık duyacağınızı zannetmiyorum ama büyüyünce bu fikrinizden vaz geçme ihtimaliniz var. Ben de o yaşlarda, (2 sene önce :D) çok kafama takıyordum. Kaşlarımın ortası biraz kılıydı. Aslında tek kaş değildim ama bence kötü gözüküyordu, sadece bana kötû gözüküyordu muhtemelen. Ergenlikte bazı küçük şeylere insanın kafası çok takılıyor, ufak bir kusuru büyütebiliyorsunuz. Ben de cımbızla almaya başladım, pişman mıyım değilim. Hâla sakal tıraşı yaptığım da arada sırada alırım. Eğee ortasından rahatsızsanız ve gerçekten fazla değilse başvurabilirsiniz cımbıza.

Kaşlarımın ortası gayet temiz ve düzenli fakat fazla kalın.

Kaşlarımın ortası gayet temiz ve düzenli fakat fazla kalın.

Kalın olup olmadığını atarsanız anlayabiliriz. Kalınlık yukarı doğruysa üstten aşağıya doğru kademeli biçimde kısaltabilirsiniz. Yani bunu yapmak için de aslında bizim öğretmemiz çok gerekmiyor kendiniz nasıl güzel hissediyorsanız öyle bırakın.

Evet, kalınlığı azaltmaktansa pis duran yerleri düzleştirmek daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı